Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 1950 Kez Okundu

Sevgilim takma yarrak ile girdi bana

Sevgilim takma yarrak ile girdi bana

Merhabalar, sizinle bu anımızı paylaşmadan önce kendimden biraz söz etmek isterim. Nasıl bir yapıya sahip olduğumu anlayınca neden bunu denemek istediğimi de anlarsınız diye düşünüyorum. Ben biraz dominant, bazense çok itaatkar bir yapıdayım. Bazen mazoşist tarafım, bazense sadist tarafım baskın Seks Hikayesi oluyor. Bazen de tatlı tatlı, tutkulu bir seks yapmak benim için yeterli oluyor. Fakat sürekli aynı şeyleri yaşamaktan da sıkıldığım için sevgilime sürekli yeni şeyler denemek konusunda direten bir yapım var. Genel anlamda aşırı istekli olduğum için de sevgilim bu halimden memnun.

Ben aşırı azgın biriyim, ama zaman zaman o benden çok daha azgınmış gibi de geliyor. Baktığım zaman başından beri benim fantezilerime eşlik eden hatta çok daha büyük bir hevesle yaptığımız fantezilerde beni siken bir sevgilim olduğundan hiç zorluk yaşamadık. Tabi her yeni fanteziyi denemek bu sefer ondan da farklısını istememe sebep oluyordu. Ancak sevgilimin hiçbir şeye itirazı yoktu ve sürekli fantezilerle karşılanmak, kapıdan içeri girdiğinde bu tür şeyler görmek hoşuna gidiyordu. Derken biz böyle devam ettik.

Ancak benim çok farklı bir isteğim vardı, birçok erkeğin kırmızı çizgisi olan şeyi istiyordum. Bunu ona ilk söylediğimde tabii ki de kabul etmeyecekti. Zaten attığım başlıktan bu fantezinin ne olduğunu çok net anladığınızı düşünüyorum. Bunu ona bir şekilde kabul ettirmek için ön çalışmalar yapmaya karar Seks Hikayesi verdim. Zaten taşaklarına ve altına kadar yalıyordum, ama hiç göt deliğini yalamamıştım. Bir gün ona bir saat boyunca oral yapmak istediğimi söyledim ve tabii ki canına minnetti. Benim oral seksim mükemmeldir ve zaten sürekli daha fazlası için yalvarır. İtaatkar modumda olduğum anlarda da onu hiç kırmam.

Oturma odasındaydık o an ve muhteşem oral seksime başladım. yarrağının her tarafını yalıyordum, elime alıyor okşarken taşaklarını yalıyordum. Koltuğa doğru yaslanması beni kesmeyince yatak odasına götürdüm ve çırılçıplaktık ikimizde. Evde çıplak gezmemi çok severdi ve arada bir öyle gezerdim. Taşaklarını tekrar yalama kısmına geçince bacaklarından tutup bükerek iki yana açtım ve öyle iştahla yalıyordum ve o kadar çok kudurmuştu ki bir elimle aletini okşarken diğeriyle göt deliğini yalamama hiçbir şey dememişti. Dilimi hafiften içeri sokma cesaretinde bulundum. Oda ben de inliyorduk ve deliler gibi zevk alıyordu, ancak o an biraz irkilse de sonra sakinleşti ve zaten dilimi götünden çekmeden iyice yaladım. Arada taşaklarına ve aletine dönüyordum.

Taşaklarını okşarken de daha aşağıdan parmaklarımı dililmle ıslattığım göt deliğine doğru değdiriyordum. Buna hiç ses çıkarmaması iyiye işaretti. Çok hoşuna gidiyordu belli ki. Yarrağı zaten ben bunları yaparken hiç inmemişti, çelik gibi semsertti. Bu bir saat boyunca yalamam ve sürekli parmağımla götüne değip Seks Hikayesi orayı da yalamam iyi sonuç vermişti. Bir gün sevişirken yine aynı şeyi yaptım. İki üç derken birkaç gün böyle gitti. Sonra götünü yalamayı bıraktığım gün kendisi benden istedi. Çok hoşuna gittiği kesinleşti.

İlerleyen günlerde artık üçüncü haftaya falan gelmiştik, göt deliğinde parmağımı gezdirip biraz ölçtüm ve yarrağı o sırada ağzımdaydı. Köküne kadar ağzıma alarak sakso çekerken oraya parmağımı çok küçük soktum ve beklettim. Hafifçe kıpırdattım ve inledi. Bu iş olmuştu. Parmağımı soktum ve önce bir irkilse de bir şey demedi. ‘Parmaklamak istiyorum, sadece bir taneyle’ dedim. ‘Tamam’ dedi. Sonuna kadar parmağımı soktum, yarrağını ağzımda evirip çevirdim. Ağzıma gırtlağıma kadar aldığım esnalarda bir parmakla götünü parmakladım.

Sonraki günlerde bu iki parmak oldu, çok zevk alıyordu ve bazen yapmadığım günlerde de kendisi istemeye başladı. Ben bu arada harika bir strapon almıştım. Hem benim amıma titreşimle zevk verecek hem de onun götüne sokabileceğim türdendi. Ama yarrak kısmı büyük değildi. Çok büyük olursa karşı çıkar diye küçük boyutta almıştım. Onun biraz küçüğü de anal plug almıştım. Bir gün seks yaparken sana yine parmaklamayı kendisi isteyince ‘Sana bir sürprizim var aşkım’ dedim. ‘Nedir?’ diye merak edince kıyafet dolabından çıkarıp gösterdim.

‘Hayır, olmaz’ falanlar filanlar dedi. Ama ben parmakla farkı yok, zaten çok küçük. Mutlu olursun sanmıştım. Ne olur sanki ve benzeri birçok şeyle biraz da numaradan üzülüyor gibi yapınca kabul etti ve o gün anal plugla erkeğime hem sakso çektim hem de onu götünden becerdim. Sonra o kadar hoşuna gitti ki o beni sikerken içinde kaldı. O gün onu anal plugla aynı anda sakso çekerek ağzıma boşalttım ve çok mutlu oldu.

Sonraki sevişmemizde strapona geçmeyi düşünüyordum, fakat onun buna karşı koyacağını düşündüğüm için yatak odasında mumlar, çok seksi deri jartiyer ve elimde kırbaçla karşıladım. Dominant yanımın Seks Hikayesi ağır bastığını anlayıp hemen köle moduna geçti. Yatağa bağladım ve harika bir sakso yaşatmaya başladım. Üstüne çıkıp oturdum ve yarrağını içime aldığım esnada kenardaki göz bandını ve ağız tıkacını taktım. Kalkıp ufak kırbaçlar eşliğinde onu kudurttum. Zaten onun da benim gibi yanları olduğundan çok zevk alıyordu.

Domalmasını istedim, bu sefer seni bu şekilde taşaklarından ve göt deliğinden yalayıp plugla yapmak istiyorum gibi bir şeyler söyledim. Tabi tüm bunlar emir komuta zincirinde gerçekleşiyordu ve hemen pozisyon aldı. Gözleri kapalıydı ve ben straponu belime bağladım. Elimin birini yarrağına götürüp okşamaya başladım. Yarrağı semsertti. Sonra straponla yavaş yavaş yalayıp güzelce ıslattığım ve kayganlaştırıcı döktüğüm göt deliğine girmeye başladım. Elimi yan tarafından doğru biraz zor uzanarak yarrağına koymuş 31 çektiriyordum bir yandan ve bedenim çarpmasın diye dikkat etmeyi bıraktım.

Çünkü inlemeler eşliğinde kendinden geçiyordu. Bildiğiniz erkek arkadaşımın götünü sikmeye başladım Sonra sırtüstü yatırdım ve bacaklarını ayırdım. Altına yastık koydum ve götünü o şekilde sikmeye devam ettim. Göz bandını çıkardı ve ‘Biliyordum, seni pis orospu’ dedi. Ama zevk aldığı için devam etmeme izin veriyordu. Sonra yarrağını kendi eline aldı ve ben de onu götünden sikmeye devam ettim. Resmen haykırarak inlemeler eşliğinde boşaldı. ‘Artık bunu hep isterim, haberin olsun’ dedi. Sonra beni yatağa attı ve boşaldığı için straponu kendisi takıp amıma koymaya başladı. Memelerimi emiyor ve straponla sikiyordu çok zevk almıştım.

Götüme de plug soktuktan sonra daha zevkli oldu. Straponunki küçük, erkek arkadaşımınki büyük olunca az gelmişti. Ama hem arkadan hem de önden sokunca zevke gelerek fena şekilde boşaldım. Straponun titreşimleri zaten fena yapmıştı ve resmen çok büyük bir orgazm yaşadık. Benim erkek sonra bunun Seks Hikayesi müptelası oldu resmen. Artık bazen ben onu sikiyorum, bazen o da beni sikiyor. Umarım yarın bir gün gay alma kararı almaz. Sonra kendi ellerimle kendimi sevgilimden etmiş olurum. Geçenlerde bana biseksüel aktif bir erkek bulmaktan söz etti. Kabul ettim, ama umarım elimden kaçırmam diye de resmen dualar etme modundayım bir yandan. Onu da size anlatırım artık, tabi yaparsak.