Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1927 Kez Okundu

Köylü Kadın Hayatımın En Güzel Seksini Yaşattı

Köylü Kadın Hayatımın En Güzel Seksini Yaşattı

Ekibimle beraber bir iş için bir köye gitmemiz gerekiyordu ve köyde tam bir hafta kalacaktık. Çok fazla işimle ilgili ayrıntı vermek istemiyorum çünkü ifşa olmak istemiyorum fakat köyde otel olmadığı için ve merkeze uzak olduğu için köylülerden bize yer bulmalarını rica ettik, tabii ki parasını vererek. Onlar da bizi evlere bölüştüreceklerini ve hepimizin bir evde misafir olacağını para istemediklerini söylediler tabii ki biz böyle bir şeyi kabul edemezdik parasını verecektik. Arkadaşlarla konuştuk ve evlere dağıldık ben tek başıma yaşlı bir kadının evine konuk oldum.

Ve bayağı yaşlıydı ve ben de ona yük olacağım korkusuyla neden bu eve geldim dedim yerimi değiştirmek istedim fakat teyzenin bir kızı varmış ve o gelip teyzeye yardım edecekmiş. Kız yeni evli olduğu için bütün gece annesinde kalamıyormuş fakat tüm gün gelip akşama kadar teyzenin işlerini görüyormuş. Benlik bir şey yok diyerek tamam dedim kabul ettim. Sabah odada uyurken kapı tıklatıldı ve bir kadın kahvaltı hazır buyurun dedi. Uyku sersemi gözlerimi açtım ve kapıda ay parçası gibi bir kız gördüm.

Beyaz tenli, başını başörtüyle bağlamış, yemyeşil iri gözleri olan bu kızı görür görmez heyecanlandım ve hemen geliyorum dedim. Çok da emin olamadım çünkü uyku sersemiydim üzerimi değiştirdim yüzümü yıkadım ve dediği gibi sofraya oturdum. Kız da karşımda oturuyordu. Kızı yanlış görmüşüm gördüğümden çok daha güzelmiş. Yüzünde hiç makyaj olmamasına rağmen pürüzsüz bir teni vardı, dolgun kırmızı dudakları, yosun gözleri, dolgun kirpikleri ve kaşları öyle güzeldi ki onu günlerce izleyebilirdim. Ondan çok etkilenmiştim. Normalde şive hiç sevmem fakat bu kızın şivesi bile bana çok sevimli gelmişti ve köylü tavırlarına neredeyse tutulmuştum.

Teyze, kızı ve ben hep beraber kahvaltı yaptık ben biraz muhabbet açmaya çalıştım ve kızın evli olduğunu daha yeni evlendiğini öğrendim. Her neyse işe gitmem gerekiyordu ona teşekkür ettim ve işe gittim fakat bir an önce akşam olsun da eve gideyim diye açıkçası aklım hep oradaydı. Çünkü kızı bir daha görmek istiyordum zaten gece bizimle kalmayacaktı en azından biraz erken giderek kızı tekrar görebilirdim. İşten erken çıkmak için bir bahane uydurdum eve gittim kız evde yemek yapıyordu, annesi de uyuyordu. Ben de mutfağa yanına gittim ve kızla konuşmaya başladık. Biraz aklına girdim ne kadar güzel olduğunu biliyorsun değil mi dedim, utangaç ve mahcup mahcup tavırlarla bana cevap veriyordu.

Bu arada ben de 35 yaşında iyi bir mesleği olan ayrıca kadınlar tarafından beğenilen biriyim yani özgüvenim vardır. Fakat daha önce bu kız kadar güzelini hiç görmemiştim ve ondan ciddi anlamda çok etkilenmiştim. En azından ona olan ilgimi belli etmeye karar verdim. Sonuçta isteyip istememek onun elindeydi ve içimden geçenleri ona söyledim. Gülümsüyor ve mahcup tavırlarla teşekkür ediyordu. Günler böyle geçti ve altıncı gün olmuştu biz kızla baya samimi olmuştuk sürekli konuşuyorduk ve evde görüşüyorduk.

Annesi de aramızdaki şeyleri pek anlamıyordu çünkü teyze baya yaşlıydı ona karşı inanılmaz yükselmiştim ve onunla bir kere beraber olmak için her şeyimi verecek hale gelmiştim. Fakat kızdan öyle bir şey görmediğim için sesimi çıkaramıyordum. Her neyse artık ertesi gün sabah yola çıkıp İstanbul’a geri dönecektik akşam otururken bunu kıza da söyledim. Öyle mi dedi ve üzüldüğünü söyledi ben de ben de çok üzgünüm dedim ve onun gözlerinin içine baktım. Sonra kız toparlandı ve çıktı evine gitti. Ertesi gün erken uyanacağım diye odama çekildim ve odamda kitap okuyordum gece yarısı olmak üzereydi evde bir tıkırtı duydum kimdi acaba derken odamın kapısı açılarak kız içeri girdi. Rüyada mı gerçekte mi bunu yaşıyordum inanamadım, ne işin var burada dedim, yarın gideceksin kalbimin sesini dinledim ve geldim dedi.

Gözlerime inanamıyordum ben de hemen kalktım elini tuttum ve yatağıma oturttum. Konuşmaya başladık çok etkilendiğini ve hayatında bir kere olsun cesur davranacağını söyleyerek dudaklarıma yapıştı. Ben zaten dünden razıydım ve ben de ona teşekkür ederek hemen yatağa uzandırdım ve üzerine çıktım. Birbirimizi deliler gibi öpüyorduk ve kızın mis gibi kokusu başımı döndürüyordu çünkü çok temiz ve harika bir kokusu vardı. Hemen elimi vücudunda gezdirmeye başladım ve taş gibi sıkı tenini okşarken iyice azdım. Hemen uzun eteğini çıkardım başörtüsünü attım ve iç çamaşırları ile kalana kadar onu soydum.

Yatakta yatan bu güzelliğe şöyle bir göz gezdirdim bugüne kadar beraber olduğum en güzel kadın buydu. Beyaz dolgun vücudu ve harika teni muhteşemdi ona dokunmaya doyamıyordum. Tekrar elimi vücudunun her tarafında gezdirdim o da beni izliyordu. Sonra kilodunu indirdim ve göbeğinin oradan başlayarak aşağı doğru kaydım. Klitorisine dil atarak onu zevke getiriyordum, sonra parmaklarımı vajinasında gezdirmeye başladım ve elimi yavaş yavaş içine soktum. O da inliyor ve arada beni yukarı doğru çekerek dudaklarımı öpüyordu.

Kaymak gibi amı küçücüktü ve gerçekten harikaydı onu sabaha kadar yalayabilirdim fakat zamanımız kısıtlıydı. İyice keyfe geldiğine emin olduktan sonra ben de soyundum ve üzerine çıktım. Benimkini ona dayamaya başladım daracık amına zor gidiyordu, acı çekmesin diye dudaklarını öpüyordum ve hepsini sokmayı başardım, üzerine git gel yaptım. İkimizde ufak ufak inliyorduk fakat evdeki yaşlı kadını uyandırmamak için sesimize dikkat ediyorduk. Onu sikerken bir yandan dudaklarını öpüyor boynunu emiyor ve arada göğüslerine inip yalıyordum. O da dudaklarını benden hiç çekmiyor her yerlerimi öpüyor, emiyordu.

Bir süre bu pozisyonda onu becerdikten sonra tam olarak hissetmek için en sevdiğim pozisyon olan doggy pozisyonu aldım ve arkasına geçerek yine narin bir şekilde onu sikmeye başladım. Daha önce birçok kadında birçok kez beraberlik yaşamıştım fakat bugüne kadar aldığım en büyük keyfi yaşıyordum çünkü ayaklarım yerden kesilmiş gibiydi. Bu kadar güzel ve seksi vücuda sahip hiçbir kadın görmemiştim. Onu becerirken tüm vücudunu okşamaktan kendimi alıkoyamıyorum çünkü elim zaten vücuduna gidiyordu bembeyaz kalçaları önümdeydi ve kalçalarını okşuyordum. Onun canını acıtmaktan çok korktuğum için narin davranıyordum.

Vücudunu okşarken birden penisime kan hücum etti ve içinden çıkarak kalçasının üzerine boşaldım. o da orgazm olmuştu bayağı ıslaktı ve zevk suları artık akıyordu. Öyle birkaç dakika yatakta hareketsiz kaldık ve kendime gelince tekrar dudaklarını öptüm teşekkür ettim. O da bana teşekkür etti ve bunu yapmasaydım eminim yıllar boyunca çok üzülecektim dedi. Zamanımız çok kısıtlıydı 2 saat sonra kalkıp İstanbul’a dönecektim ve onu göremeyecektim. Biraz daha gücümü topladıktan sonra tekrar dudaklarına yapıştım, üzerine çıktım bir posta daha attım.

Bu sefer daha cesurdu ve o da bana harika bir sakso çekti ben de onu bir kez daha orgazma ulaştırdım. İyice siktikten sonra sabah olunca odamdan çıktı ve salonda uyumuş gibi davrandı. Giderken gözlerinin içine baktım seni ömrüm boyunca unutmayacağım dedim o da bana aynısını söyledi. Evli olmasaydı kesinlikle onunla bir ilişki yaşayabilirdim fakat evliydi ve ikimizin de içinde ukde olarak kaldı.