Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 2207 Kez Okundu

Kiracılarımız Yarak Hastası Çıktı

Kiracılarımız Yarak Hastası Çıktı

Esra’yla eve döndükten sonra biraz internete takıldık. Sabah yola gideceğimiz için erkenden yattık, sabah erkenden kalkıp saat 06:00’da yola çıktık. Ereğli’de hastaneye vardığımızda saat 7:30’du. Esra’nın dedesinin odasına çıktığımızda, Fatma ve Fatma’nın annesi Asiye hanım bizi karşıladılar. Esra dedesine sarıldı. Hoşbeşten sonra, Fatma, “İyiki geldiniz, nerdeyse kirden kokmaya başlamıştım! Kemalcığım annemle beni eve götür de, bir temizlenelim!” dedi. Birlikte Annesigilin evlerine gittik.

Fatma hemen banyoya girdi, temizlenip çıktı. Fatma’dan sonra annesi Asiye hanım banyoya girince, Fatma kolumdan tuttuğu gibi beni yatak odasına sokup dudaklarıma yapıştı. Elimi amına attığımda sanki yanıyordu Fatma’mın amı. Çırılçıplak olduk anında, yatakta yiyişmeye başladık. Fatma, “Çok özledim yarağını aşkım!” diyerek sikimi somurmaya başladı. Ben de Fatma’mım amıyla öpüşmeye başladım. Amı kıvama gelmişti, bacaklarını omzuma alıp kökledim amına. Fatma, “Ohhh aşkım harikasın, çok özledim, sik beni!” diye haykırmaya başladı. Köküne kadar sokup, kertiğine kadar çekiyor tekrar gömüyordum yarağı fatmanın amına. Fatma, “Sik, kökle, orospunu doyur yarağa, ohhh!” diye inleye inleye ve sarsıla sarsıla boşaldı. Yarağımı amından çıkarıp, başladım amını yalamaya. Fatma, “Öldürüyorsun zevkten Kemalll, offf aşkım süpersin!” diyordu.

Amının sularını yaladıktan sonra, domalttım Fatma’yı, göt deliğini yaladım, somurdum, dilledim. Fatma, “Götümü de sik aşkım, sok o koca yarağını götüme!” diye tekrar inlerken, yarağımı götüne dayayıp bastırdım. Başı girince, “Ufff çok acıyor aşkım, yavaş lütfen!” demeye başladı. Biraz bekledim. Göt deliği yarağıma alışınca kökledim hepsini. Fatma altımda kıvranıyor, “Sik aşkım, sik götümü!” diye bağırırken, amını okşayarak tekrar boşalmaya başladı. Ben de sona gelmiştim. Götüne iyice abanarak, en derine döllerimi fışkırttım.

Önce ben giyinip çıktım odadan. Fatma’nın annesi Asiye hanım yatak odasının yanında bulunan mutfaktaydı. Mutfağa girip, bir bardak su aldım. Asiye hanım, “Git temizlen de öyle iç suyunu!” dedi. Bardağı bırakıp banyoya gittim. Fatma banyodaydı, “Ne oldu?” dedi. “Su içecektim, annen temizlen sonra iç dedi. Ben de temizlenmeye geldim!” deyince, beni soydu, duşun altına girdik birlikte. Öpüşüp oynaşırken yarağım yine keser sapı gibi oldu. Fatma’yı duşun altında domaltıp arkadan amına geçirdim. Fatma’yı boşaltıncaya kadar pompaladım. Sonra duş alıp birlikte çıktık. Hepimiz hazırlandıktan sonra evden çıkıp hastaneye döndük.

Hastane odasına girince, Asiye hanım, “Fatma kızım, telaşeden çamışır almayı unuttum, ne olacak şimdi?” dedi. Ben hemen atıldım, “Ne olacak canım, gider alırız!” dedim. “Size de zahmet olacak...” dedi. “Boşver Asiye hanım, ne zahmeti, hemen gider geliriz!” dedim. “İyi o zaman, hadi gidelim!” dedi. Asiye hanım ve ben tekrar evlerine doğru yola çıktık. Arabayla giderken Asiye hanım manalı manalı bana bakıyor, çaktırmadan da önümü kontrol ediyordu. Sonunda dayanamadı, “Kemal bey, kızıma ne yaptın öyle, bağırta bağırta bir hal ettin Fatma’yı!” dedi. Ben de, “Asiye hanım size rahatsızlık verdiysem özür dilerim. Fatma artık benim karım sayılır, size anlatmadı mı? Kendisine evlenme teklif ettim, ama böyle daha iyi diyerek reddetti teklifimi, evlenmesekte ben senin karınım diyerek kestirip attı!” dedim. Asiye hanım, “Demek ki kızımı mutlu eden başka birşey var o zaman sende…” derken, evin önüne gelmiştik.

Arabayı park ettim ve eve girdik. Asiye hanım mutfağa girip dolaptan bir şişe çıkardı, iki bardağı doldurup birini bana uzattı, “Al iç, bal şerbeti ve karadut suyu, bu sıcakta iyi gelir!” dedi. Bir yudum aldım, tadı harikaydı, kalanını bir seferde içtim. Asiye hanım, “Bu güzel bir içecek, bizim buralarda damatlara gerdeğe girmeden önce içirirler, enerji veriyormuş!” dedi. Anladım ki, ben kızı Fatmayı sikerken, Asiye hanım oldukca etkilenmiş, ama bir türlü (Beni de öyle siksene!) diyemiyordu. Ona, “Şimdi bana da içirdin bunu, bu enerji nereye gidecek, Fatma da yok ki?” deyince, Asiye hanım, “İnan Kemal bey, ben 38 yıllık evliyim, ne kocamdan böyle birşey gördüm, nede Fatma’yla rahmetli kocası arasında bu kadar uzun süren birşey gördüm! Siz içerdeyken sesinizi duyunca banyodan çıktım, işiniz bitinceye kadar kapınızın önünden ayrılamadım. Hatta sen mutfağa geldiğinde kasılmalarım devam ediyordu…” derken, Asiye hanımın dudaklarına yumuldum.

Öpüşerek yiyişerek yatak odasına kadar gittik. Asiye hanım anında çırılçıplak soyunmuştu. Vücudu yaşına göre oldukça diriydi, “18’lik kız gibisin Asiye hanım!” dedim. Asiye hanım, “Sen de tam bir erkeksin, yarım saat boyunca Fatma’yı durmadan bağırttın!” dedi. Ben de soyundum, külotumu çıkardığımda Asiye hanımın gözleri faltaşı gibi açıldı. “Bu ne ya böyle, at yarağı gibi! Kızımın bağırdığı kadar varmış, o nasıl girecek bana Kemal bey?” derken elini uzatıp yarağımı avuçladı ve okşamaya başladı. “Asiye hanım sen rahat ol, ben onu 16-17 yaşındaki kızların hem amına hem götüne soktum, zevkten inim inim inlediler. Birazdan sen de inleyeceksin!” dedim. Asiye hanım, “Valla Kemal bey, ben bizim herifinkini büyük diye bilirdim, ama bu üç katı kadar var!” dedi. Ona, “Desene Asiye hanım sen daha bakiresin, bak bunu yediğinde kadın olduğunu anlayacaksın, inan bana!” dedim.

Asiye hanımı karyolanın üstünde domalttım, arkadan amını yalamaya başladım. Amının tadı nefisti, kokusu harikaydı Asiye hanımı boşaltıncaya kadar somurdum amını, am suyunu içime çektim. Asiye hanım nefes almakta zorluk çekiyor, içini çeke çeke kasılmaya devam ediyordu. Bu defa göt deliğini yalamaya dilemeye başladım. Asiye hanım, “Ayyy Kemal bey, öldürecek misin beni, lütfen biraz dinleneyim!” dedi, yüzükoyun yatağa uzandı. Ben de yanına uzandım, “Kız Asiye amın daracık, sanki Fatma buradan çıkmamış gibi!” dedim. Asiye de, “Ordan çıkmadı zaten, Sezeryanla aldılar!” dedi. “İyi de, bunca yıllık evlisin, halen bukadar dar olması şaşırttı beni!” dedim. “10 yıldır parmağımdan başka birşey girmiyor, ondandır!” dedi. “Kocan sikmiyor mu?” dedim. “Ahh ahh Kemal, sorma 10 yıl önce ceviz çırparken kocam ağaçtan düştü, sikiyle taşakların birleştiği yere parmak kalınlığında bir odun parçası girdi, kanı durmadı, acele doktora yetiştirdik, ameliyatla çıkarıp dikiş atıldı. O günden sonra tık yok herifte!” diye anlatınca; onun adına üzülmüştüm.

“Peki, başkasıyla hiç olmadın mı?” dedim. “Ayy Kemal, burası küçücük bir yer, anında orospu diye tefe koyarlar valla!” dedi. Ona, “Benimle neden istedin peki?” diye sorduğumda, “Sen yabancısın, hem kızımla bir ilişkin var, beni sağda solda anlatmazsın!” dedi. Dudaklarına yumuldum, yanaklarını, kulak memelerini, boynunu yaladım somurdum. Gögüslerini koparırcasına emdim. Vücudunda dilimin değmediği yer kalmadı. Asiye, “Harikasın Kemal, ohhh sik beni!” diye kıvranmaya başladı altımda. Yarağımı tükürükledim ıslattım, amının dudaklarını ayırıp dayadım, yavaşca bastırdım. Sikim başı girince, Asiye, “Iıhhh! Yavaş, kurban olurum yavaş!” diye inleyince bekledim. Göğüslerini avucuma alıp yoğurdum. Bu arada o farkında olmadan yarağımı amına kökledim. Asiye bastı çığlığı, “Orospu analı, yırttın amımı!” diye feryat etmeye başladı.

Hırslanmıştım, var gücümle pompaya devam ettim. Asiyenin amı gevşemiş, sulanmış, yarağımı rahat alır olmuştu. 15 dakika pompalamamın sonunda Asiye de zevkten uçuyordu artık. “Harika sikiyorsun Kemal, ohhh erkeğim, kökle, dibime vur o koca sikini!” diye diye boşaldı. Asiye’yi yüzükoyun çevirdim, arkadan tekrar amına girdim. Yarağımı köküne kadar sokuyor, çıkartıp tekrar köklüyordum. Asiye altımda sırılsıklam olmuş, her yeri terden ıslanmıştı. Yarağımı çıkarıp, bacaklarını iyice ayırdım, amını yalamaya başladım. Götünü de yalıyordum. Asiye, “Ohhh Kemalll, sikilmenin bu kadar zevkli olduğunu ilk defa hissettim, harika bir erkeksin!” diyordu. “Asiyeciğim daha dur bakalım, yeni başladık, daha ne zevkler yaşatacağım sana!” dedim. “Valla Kemal ne diyeceğimi bilmiyorum, 38 yıldır kocam beni sikiyor sanıyordum. Belki de kocamın beni bu güne kadar boşalttığı kadarını sen şu ana kadar yaptın. İnan kendime hakim olamıyorum, sürekli amımın suyu akıyor! Damızlık boğa gibisin Kemal!” dedi.

“Asiyeciğim amın çok tatlı ve de çok dar. İnan bana, kızın Fatma’nın ve torunun Esra’nın amından bile dar seninki!” dedim ve tekrar amına geçirdim yarağımı. Kalçalarını yoğururken, parmaklarım da göt deliğine masaj yapıyordu. Asiye başını çevirip, “Esra’yı da mı siktin Kemal? Daha o körpecik bir kız, senden bunu beklemezdim!” dedi. “Asiyeceğim, Esra’yı sikmemek için çok direndim, ama beni tehdit etti, mecbur kaldım. (Kendimi başkasına siktirir, anneme de senin siktiğini söylerim!) deyince, inan gözüm döndü o anda ve amını patlattım orospunun!” deyince, Asiye, “Annesi de, (Kemal amcası Esra’ya iyi geldi, kızım düzeldi!) diye seviniyordu, demek neşesi yarak yemesindenmiş!” dedi.

Bu arada Asiye yine inlemeye, ohlamaya başlamıştı, boşalması yakındı. Ama ben onu götünden de sikmek istiyordum. “Asiyeceğim götünün de tadına bakmak istiyorum, ne olursun aşkım, bunu benden esirgeme!” dedim. “Ayy Kemal, o kocaman yarak küçücük deliğe nasıl girecek? Zaten amıma bile zor aldım sikini!” dedi. “Asiyeciğim, evet girerken biraz acıyacak, ama sonrasında amından aldığın zevkin on katını alacaksın!” dedim. Yarağımı anından çıkartıp, göt deliğini yaladım, “Aşkım ellerinle göt yanaklarından tut ve iyice ayır!” dedim. Asiye dediğimi yaptı. Yarağımın başını sıktırdım, götünün deliğine dayayıp bastırınca başı biraz girdi. “Çok acıyor Kemal, lütfen yapma!” diye yalvarmaya başladı. Öylece bekledim, “Acının hepsi bu Asiye, başka birşey yok, birazdan alışır götün, sik diye yalvarırsın! Sen şimdi bir elinle amını okşa!” dedim.

Ben de göt yanaklarını avuçlayıp iyice ayırdım, “Derin nefes al!” dedim. Asiye nefes alınca birden abandım götüne. Yarağımı köküne kadar oturtmuştum götüne. Asiye altımda feryad figan ediyor ve bana, “Orospunun evladı, piç, anası sikişmişin çocuğu!” diye küfürler yağdırıyordu. Göt deliği yarağıma alışıncaya kadar bekledim ve sonra çok yavaş hareketlerle alıştırdım. Artık Asiye kalçalarını oynatmaya başlmamıştı. Yarağımı geri çekince sanki götü yerinden çıkacak gibi oluyordu. Asiye, “Yapma ne olur, çok acıyor, sanki götüme odun sokuyorlar!” diyordu.

Baktım bu iş böyle olmayacak, Asiye’nin beline bastırdım ve var gücümle sokup çıkarmaya başladım. 4-5 dakika böğürdü Asiye altımda, ama göt deliği de gevşemişti, artık rahat girip çıkıyordum. Asiye’den de ‘Ahh ohh!’ sesleri çıkmaya başlayınca rahatlamıştım. Asiye’nin götünü her pozisyonda 40 dakika siktim ve götünün derinliklerine döllerimi fışkırttım. Sikim yumuşayıncaya kadar içinde bekledim. Asiye’nin götünden yarağı çekince ‘Fosss!’ diye çıkan havayla birlikte döllerim de amına doğru akmaya başladı. Asiye’nin üzerinden kalktım ve “Asiyeceğim, şimdi tam bir kadınsın! Bu yarak senin emrinde, bundan böyle dilediğin zaman yiyebilirsin tatlım!” dedim.

Asiye parmaklarıyla göt deliğini yokluyor, “Ayy Kemal mahvetmişsin yaa, bu nasıl kapanacak şimdi?” diyerek ağlamaya başladı. “Hadi gel banyoya girelim, ben kapatırım onu!” dedim. Ayağa kalktı, ama bacaklarını birleştiremiyordu, sanki gerdekten çıkmış gelin gibiydi. Belinden sarılıp kucağıma aldım, banyoya kadar taşıdım. Sıcak suyu açtım, her yerini köpürte köpürte yıkadım. Götüne sıcak suyla masaj yaptım, göt deliği bir nebze kapanmıştı. Kendim de duşumu aldım ve çıktık. Asiye giyindi geldi, ben de giyinmiştim, dudağıma bir öpücük kondurdu, “Harika bir erkeksin, müthiş zevk aldım. Beni asla bu zevkten mahrum etme Kemal, tamam mı?” dedi. Ben de, “Tamam Asiyeciğim, her zaman emrindeyim, sen iste yeter ki!” dedim.

Evden çıktık, onu bir lokantaya götürdüm, yemek yedik. Lokantadan, Fatma, Esra ve dedesine de birşeyler hazırlattık, hastaneye gittik. Fatma bizi görünce, “Nerde kaldınız ya, meraktan öldüm?” dedi. Ben hemen, “Annen iyice bunalmış, onu biraz dolaştırdım. Lokantada bir yemek yedik ve geldik işte, abartma!” dedim. “İyi, tamam!” dedi. Fatma, Esra ve dedesi getirdiklerimizi yediler. Sonra Fatma’ya, “Bu gece Asiye hanımla Esra kalsın dedesinin yanında, sen biraz dinlen!” dedim. Teklifimi herkes onaylayınca, Fatma’yla ben hastaneden ayrıldık…