Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 1907 Kez Okundu

En Yakın Arkadaşımın Sevgilisine Verdim

En Yakın Arkadaşımın Sevgilisine Verdim

Yaklaşık 13 yıldır dost olduğum bir arkadaşım var. Bunun sevgilisiyle arasını ta altı yıl önce ben yapmıştım. Bunlar geçenlerde ayrıldılar. Ama ben o pislik Ethem’e verdiğimde ayrı değillerdi. Kızın yüzüne ne zaman baksam aklıma bu gerçeğin gelmesi beni o kadar çok yoruyor ki anlatamam. Artık Sexs Hikaye bunu biraz da üzerimdeki yükü belki hafifletir diye buradan paylaşmak istedim. Çocuğa resmen onların beraber olduğu altı yılda iki, üç yıl kadar arayla ikinci kez verdim. İki kez yalnız buluştuk ve her ikisinde de sanki fırsatını ikimizde kolluyormuşuz gibi düzüştük.

Kendime çok kızdım ve anlam veremedim. Çünkü asla onu arzulamadım, birlikte olmak için bir an kollamadım. Ama bir baktım ki bir değil, iki kez vermişim. Bir keresinde bunların arası kötüydü, Ethem benimle buluşup dertleşmek istedi. Berfin ondan ayrılmak istiyordu, ama o bırakmak istemiyordu. Sürekli olarak bunun tartışmasını yaşamak Ethem’i çok üzüyordu. O zamanlar daha iki yıldır sevgiliydiler. Ethem gerçekten aşırı seviyordu Berfin’i ve ben de ona üzüldüğüm için buluşma teklifini kabul ettim.

Hep beraber sürekli gittiğimiz bir mekan vardı. Oraya gidip içmek istedi, ben içmek istemeyince ısrar etti. Şişe bitti, bu yenisini söyledi. İlla iç, bana eşlik et gibisinden tutturuyordu. Bende en son kendimi saldım içmeye başladım. Bir süre sonra artık bana eskiden başına gelenleri, Berfin’e olan aşkını falan anlatıyordu. Epey bir Sexs Hikaye onu dinledim ve üzüntüsü beni de çok üzdü. Gerçekten samimi gözüküyordu Berfin’e olan aşkında. Neyse biz uzun süre oturduk, kafamız bayağı iyi olunca artık ben başka konular açmaya başladım ve yan masadaki bir çocuğu kesmeye başladım.

Sonra tuvalete gittim, tam çıktım ki çocuk kapıdaydı ve bana ‘Merhaba’ dedi. Benim demem kalmadan mekanın işletmecisi orada bitti. ‘Burada böyle şeyleri sevmeyiz, eğer konuşacaksanız oturun masada konuşun’ dedi. ‘Ne alaka’ falan demeye kalmadan gitti adam. Sonra ben çok sinirlendim ve Ethem’e gitmek istedim. O mekanın işletmecisi de meğerse Ethem’le çok samimiymiş bilmiyordum. Bu hesabı öderken adam ona ‘Sevgilin tuvaletin önünde yan masadaki çocukla konuşuyordu’ demiş. ‘Oda biliyorum konuştuğunu, ama o benim sevgilim değil abi neyse sorun yok’ demiş.

Benim başıma gelir böyle şeyler hep zaten. Çocukla da tanışamadan gittim mekandan. Kafam çok iyiydi, gel bana gidelim. Oturur biraz daha sohbet falan ederiz, bende kalırsın dedi. Önce içimden bir ses gitme falan dedi. Gelmeyeyim, yarın işe gideceğim cart curt dedim, ama çok ısrarcı davranıyordu. Ben de sonunda kabul ettim. Evine gittim, zaten bir sürü alkol vardı evinde. Çok alkol bulundururdu. Açtık bir tekila, shotları atmaya başladık. Gülüp Sexs Hikaye eğleniyorduk, müziğe ses verdik, beraber dans ettik. ‘Berfin hiç içmiyor, benimle böyle eğlenmiyor’ falan dedi. ‘Onun mizacı bu, ne diyebilirim’ falan derken ‘Neyse boş ver’ dedi. O esnada da beni kollarında çevirip hafifçe yatırırken dudaklarıma yapıştı.

Dans etme pozisyonunda öyle dudakları dudaklarımda kalakaldım önce. Sonra dayanamadım ve karşılık verdim. Kafam o kadar güzeldi ki ne yaptığımın doğru düzgün farkında bile değildim. İnanılmaz tahrik edici bir öpüşme olmaya başladı. Ayakta dikilir pozisyona geçtik ve öpüşmeye devam ettik. Üzerimden tişörtümü çıkarıyor, beni hızlı hızlı soyuyor, boynumu emiyor, memelerimi okşuyordu. Bende onu hızlı hızlı soyuyordum. Tamamen çırılçıplak kalınca memelerimi ve kalçalarımı aralarında gidip gelerek okşamaya başladı. İnanılmaz iştahla okşuyordu.

O an arkadaşımın sevgilisiyle yatıyor olmam dışında her şey mükemmeldi. Ben çok azgındım ve onu çok istiyordum. Dudaklarımı vahşice ve çok azgın öpüyor olması da onun azgınlığının kanıtıydı. Büyük bir iştahla deli gibi öpüşürken beni birden geri geri götürüp koltuğa oturttu. Bacaklarımı koltuğa kaldırıp dizlerimi büktürdü ve kalçalarımın yan tarafından tutup çömelerek amımı resmen yer gibi dillemeye başladı. Öyle büyük bir iştahla emiyordu ki amıma kafasını dayayıp inlemelerle amımdaki ağzın tadını çıkardım. İnanılmaz bir zevk alıyordum.

Sonra onun yarrağını bir an önce yalamak istedim. Ama öyle bir kudurmuşlukla istedim ki anlatamam. Her yerini doyasıya yalamak, somurmak için onu ittim. Halının üstüne düştü bir anda. Sanırım Sexs Hikaye kendisini çok kaptırmıştı ve o an hareketimi beklemiyordu. Sonra hemen o halıdan kalkmadan geçip yarrağını ağzıma almaya başladım. Ama hiç öyle nazik nazik bir yalama eşliğinde falan değil. Bayağı azgın bir şekilde sadece köküne kadar ağzıma ala ala sakso çekiyordum. Sanki amıma köküne kadar girip çıkıyormuş gibi ağzıma alıp çıkarıyordum. Sonra azgınlıkla üzerine oturdum ve deli gibi öpüşme eşliğinde hızlı hızlı sürtünerek kendimi siktirdim.

İnanılmaz derecede azgındım ve her yerini yalamaktan büyük bir zevk alıyordum. Dudaklarını ısırıyor, o boynunu, yüzünü yalayarak öpüyordum. İnanılmaz derecede fazla kudurtmuştum. Resmen amımın suları üzerindeyken yarrağının etrafına akıyor ve oradan da kasıklarına süzülüyordu. Bunu tamamen hissediyordum. Beni bir anda kucağına alıp kaldırdı ve yarrağı amımdayken yatak odasına götürdü. Direkt amımdan hiç çıkmadan beni yatağa yatırdı ve sonuna kadar kökleyerek amımı sikmeye başladı. Sanki beni sike sike yatağa gömmeye çalışıyor gibi bir hali vardı.

Aldığım zevki size tarif bile edemem. Amıma dibine vura vura siktiği esnada memelerimi emmeye başladı. Kafasını tutup bir elimle mememe bastırınca ısırarak emmeye başladı. Diğer elimle tırnaklarımı kalçalarına geçirerek kendime çekiyordum. Sonra geri çekildi ve bacaklarımı omuzlarına alıp sikmeye devam etti. İnanılmaz büyük bir zevk aldım ve amımın daralmasıyla daha da güzelleşti. Sonra yatakta aniden ters çevirdi. İşte en sevdiğim pozisyon geliyordu. Yatakta tamamen yüzüstü uzanmış bir vaziyetteydim ve amıma arkadan doğru köklüyordu.

Boynumu, omuzlarımı öpüyordu, başımı kendine doğru çevirmiş dudaklarımı emiyordu. O amıma kökledikçe ben yatakta ileri geri kayıyordum sanki. Bu da yatağa sanki klitorisim sürtüyormuş gibi bir his Sexs Hikaye veriyordu. Ben ıslandıkça ıslandım ve bu sürtünmenin etkisiyle de iyice azdım. Dayanamayarak boşalmaya başladığım anda sesim iyice yükseldi. Oda çok bağıracağımı anlayınca yüzümü yatağa çevirip başımı iyice bastırdı. Sesimin içinde yatağa doğru inleyerek büyük bir zevkle titreye titreye boşaldım resmen.

Aldığım bu zevk inanılmaz bir şeydi. Sonra beni tekrar yüzümü görebileceği şekilde sırtüstü çevirdi ve bacaklarımı ayırıp içime girdi. Dudaklarımı öpmeye başladı. Çok romantik bakıyordu, gözlerimin içine bakarak benimle öpüşerek yüzümü okşayarak amıma böyle ahenkli bir yavaşlık içinde girip çıkmaya başladı. Artık boşaldığım için bu hali bana anlamsız geliyordu ve kimin beni siktiğini fark ediyordum. Boşalınca kafamın iyi olma hali de geçmişti.

Ama o an bencillik yapamadım ve boşalması için zevk alıyor gibi hareketler yaparak eşlik ettim. Olan olmuştu. Gözlerine baktım, kalçalarından tutup kendime çektim. Onunla aynı istekle öpüştüm ‘İçine gelmek Sexs Hikaye istiyorum Alara’ dedi. ‘Gel’ dedim ve hafifçe inleyip dudaklarımı uzun uzun öperek yavaş yavaş tüm döllerini içime boşalttı. Sonra bir daha onunla yüz yüze gelmemek için tam iki yıl kırk takla attım ve sonra iki üç yıl sonra kadar yine yattık. Bunu artık başka zaman belki size yazarım.