Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 2081 Kez Okundu

Baldız sikmem için çok ısrar etti

Baldız sikmem için çok ısrar etti

Karımla yıllardır her türlü ortam,şart ve pozisyonda sikişiriz. O kadar çok ki son zamanlarda sikim, onun da amı acımaya başlamıştı . Her ne olduysa o sıra oldu. Aklımızdan geçen binlerce fantazi ve oyuna rağmen sikimi kaldıramaz oldum, karıma yalatıyor, amına dayıyor, kıçına dayıyor olmuyor kremle otuzbir çektiriyordum ama malı kaldıramıyordum. Bu öyle bir soruna dönüşmüştü ki evliliğimizi sorgular olmaya başlamıştık.Karımın ablası doktordu. Bu sorunumuzdan karım ablasına bahis etmiş ondan, yardım istememi söylüyordu. Benim pek kafama yatmamıştı o nedenle de kabul etmemiştim. Aradan uzun bir süre geçmişti başka bir nedenden dolayı ablasının muayenehanesine gitmem gerekmişti. Reçete yazması için gittiğim muayenehanesi doluydu. Hastalarını çağırırken beni görmüş”Bekle iki hastam kaldı, sonra seni alacağım” demiş akabinde hemen sıradaki hastasını odaya çağırmıştı.

Oysa ben ona muayene olmaya gelmemiştim ama o ben ona anlatamadan kapısını çoktan kapatmıştı. Neyse beklemeye koyuldum. Son hastasını da gönderdikten sonra sekreterine de artık gidebilirsin dedikten sonra beni bekleme odasından muayenehaneye aldı.Kısa bir hal hatır sohbetinden sonra ona oraya gelme nedenimin bir reçete yazmasını istemek olduğunu iletmiştim. O da bunun üzerine “Sadece bu mu?” diye sorunca ben de “Evet, başka ne olsun ” diye sorunca, kardeşi için çok üzüldüğünü , bunun için bir çare bulunması gerektiğini ve bunun için çekinmememi onu baldızından çok doktor olarak görmem gerektiğini söylüyor, beni muayene için ikna etmeye çalışıyordu. Ben istemedikçe ısrar ediyordu, çıkar bakalım üstündekileri,bak ciddi bir şey olabilr diyerek ısrarcı oluyordu. Neyse sonunda ısrarlarına dayanamayıp , dediği gibi üzerimdekileri çıkarmaya başladım. Son olarak kilotumu çıkarmamla sikim yerçekiminin de etkisiyle önümde sallanmaya başlamıştı. Baldızım ise ben soyunurken sırtı bana dönük olarak Doktor önlüğünü temiz bir tane ile değiştirmiş , dinleme cihazını boynuna takmış, dolabındaki çeşitli vazelin vekremleri masasına dizmiş, pamuk ve antibakteriyel malzemelerini hazırlıyordu.

 

Bana dönmesiyle birlikte yüzündeki ifade hafif değişmiş sikime doğru bakarak ” Enişte kardeşim için gerçekten çok tasalanıyordum, ama şimdi daha bi üzüldüm, gerçekten önemli bir parçadan yoksun kalıyormuş” diyerek, muayene masasını işaret ediyordu. Muayene masasına masaj istanbul uzanmış ne yapacağını merak ediyordum.Önce odadaki müziksetini çalıştırarak dinlendirici bir müzik açtıktan sonra son derece ciddi yüz ifadesi ile sandalyesini çekerek muayene masasının yanına çekmiş elindeki pamuğu antibakteriyel temizleyiciye daldırarak sikime hafifi hafif sürerek temizlemeye başlamış bunu yaparken “Şimdi önce penisini temizleyeceğim, ben bunu yaparken güzel ve rahatlatıcı şeyler düşünmeye çalış,bakalım neyin varmış ” diyerek5 dk kadar sürekli sikimi ve taşaklarımı temizlemeye devam etmişti. Masadan vazelini alıp iyice ellerine bulaştırdıktan sonra sikimin başını, kökünü ve taşşaklarımı bulamya başlamışıtı, bunu yaparken “yüzünde yine ciddi bir ifadeyle “Enişte ,şimdi benden hiç çekinme , baldızın olduğumu unut doktor olarak gör ve ben penisine vazelin ile masaj yapmaya başlayınca, dokunmamdan alacağın zevk ile penisin ereksiyonuna müsaade etmeye çalış” demiş.Ben de dediğini yapmaya çalışıyordum.İşin aksiliğine bak ki dediğiniyaptıkça sikimde en ufak bir kımıldama olmuyor , sünük haliyle bile kocaman olan sikim kalkmıyordu. Baldızım bir yandan yüzümde zevk ifadeleri arıyor bir yandan da endişeyle sikimi ve başını ellerinin arasında yukarı aşağı çekerek uyarmaya çalışıyordu . Ben de sikimin kalkması için gerçekten kendimi zorluyordum.Bunu 5 dk.böyle sürdürdükten sonra , sikime yaptığı masajdan olacak ki, yorulmuş beyaz önlüğünü çıkarırken eğilmiş ve üzerindeki “V” yaka tişortunun açıklığından güzel yüvarlak göğüs kenarlarını ve siyah sütyenini görmüştüm.

Tekrar sikime masasındaki özel uyarıcı bir krem ile masaj yapmaya devam ediyordu bunu yaparken de ” Enişte hiç endişelenme seni iyileştireceğim ” diyordu,bu arada ben de çok farkında değildim ama baldızın bir önceki frikinden dolayı sikim biraz daha şişmiş ama sertleşmemiş olduğunu fark etmiştim. Baldızın yüzünde ufak bir sevinç belirmiş elleriyle sikimin üzerinde değişik metodlarla masaj yapmaya devam ediyordu; önce tek eliyle sonra iki eliyle ve arada bir avucunun arasına alıyordu.Bana edepsiz şeyler düşünmemin serbest olduğunu hatta sikimin kalkması için muhakkak düşünmem gerektiğini söylüyordu. Fakat sikimde son halinden daha ileri bir gelişme olmayınca yüzünde tekrar gizlemeye çalıştığı bir üzüntü ifadesi vardı.Baldızın uzayan bu uğraşıları sonucunda yüzünden ter akmaya başlamış bunun üzerine,”Enişte,kısa bir ara verelim ben de üzerimi bir değiştireyim,ben bunu yaparken sen de şu moda dergilerinin bikini sayfalarından beğendiğin bir hatunu seç konsantre olmaya çalış” diyerek , odanın öbür köşesinde benim onu göremeyeceğimi düşündüğü bir yerinde üzerindeki terli elbiselerini çıkarıyordu. Döndüğünde üzerinde beyaz ince bir T-shirt altından siyah sütyeni görünen kıyafetiyle dönmüştü. O ana kadar dergiye baktığım bikinili hatun resimlerine rağmen sertleşmeyen sikim baldız ile yüzyüze geldiğimiz o andan itibaren yarrağa dönüşmeye başlamıştı.Bunu fark eden baldızım kiyafetiyle ilgili olduğunu anlamış ” İşte böyle enişte kaldır şunu görelim heybetini ” demiş , elini tekrar sikimin masajına vermişti. Bu haliyle yarrağımı bol krem ile avucunun arasında kaydırıyor duruyorken, ben baldızıma “Doktor hanım , oldu artık devam etmenize gerek var mı?” diye sorunca, bana ” Enişte, ereksiyon başarı ile neticelendi ama, boşalma oluyor mu onu da görmemiz gerekiyor ,o olmazsa sorun çözülmüş olmaz” diyerek elleriyle daha bir kabiliyetli olarak sıvazlıyor , yarrağımın büyüklüğü bu işi daha bir zorlaştırmış ben de bir türlü gelmiyordum.

 

Ter su içinde kalan baldız, sikimin artık onun soyunmasına bağlı olarak sertleştiğinin farkında,üzerindeki beyaz T-shirt`ünü çıkarmasıyla, sikimin biraz daha katılaştığını , ve damarları şişmiş olduğunu, görünce de ” haydi enişte haydi” diye tempo tutmaya başlamıştı.Artık utancım da kalmamıştı, baldıza “sütyenini de çıkarırsan bu iş kolaylaşır” dememle birlikte baldız sadece sütyeni değil üzerinde ne varsa çıkarmaya başlamış, biçimli güzel memeleri ile traşlı amını ilk defa görmüştüm. Bu haldeyken ” Nasıl enişte şimdi gelebilecen mi? diye sorunca, “Baldız, memelerine ve amına dokunursam belki daha çabuk gelirim ” demiş ,o da “Tamam ,ozaman şimdi senin üzerine çıkıcam vajinamı yüzüne yakın tutacağım istediğini yap yeterki boşal ” diyordu.Bu pozisyonu alınca ona “Biricik doktorum, pamukla penisimi kremlerden temizle istersen, çok az kaldı gelecem , ama dudaklarınla ve dilinle beni uyarırsan , sikimin başı çok hasalaştı olurum belki”demiş o da “Enişte , kardeşim için her şey feda bu zevkten mahrum kalmasın yeter ki,sen ağzıma boşal razıyım” demiş beni cesaretlenmdirmişti. Doktor olmasının avantajıyla gerçekten bir sikin neresi yalanacak çok iyi biliyordu,bu vaziyette bile gayet profesyonel işini yaptığından emindim.Emmekten arada bir fırsat buldukça ” haydi enişte başaracan haydi ” diye tempo tutuyordu. Traşlı amı tam gözümün önündeydi, dayanamayıp amına dil darbeleri atmaya başlayınca her darbede tüm vücudunun sarsıldığını bu arada sikimi daha beter emdiğini fark ediyordum. bu durum artık gerçekten karşılıklı zevk alıp vermeye dönüşmüştü. Baldızım” Yala enişte , yala “, diyor peşinden” sakın kendini tutma ağzıma da boşalabilirsin benim midem kaldırır , unutma ben doktorum” diyerekboşalmam için elinden gelen her şeyi yapıyordu. Bir süre sonra pozisyona alışmış ancak bir amın içinde boşalabileceğimi anlamışıtım. Onu sikmeye kara verince dilimle amını o güne kadar hiç yapmadığım kadar ustalıkla kullanıyor arada bir onun takdirini kazanıyordum bana” Enişteee… sende ne dil varmış öyle …. penisine neredeyse hiç ihtiyaç yokmuş diyeceğim…., kardeşim çok şanslıymış” diyordu.Onu iyice kızıştırdıktan sonra ” Baldız, kaygan bir vajinada çok daha iyi boşalırım ama….” diyerek duraksamış onun bir işaretini beklemeye başlamıştım. Fazla beklemeden , doğrulup sırtı ban dönükken söylenerek” yahu ,enişte bu penisin nasıl oluyor da bu kadar zor boşalıyor ” diyince , ben de ” valla, kardeşinle o kadar farklı şekillerde sikiştik ki , her türlü pozisyon normal geliyor tahrik olamıyorum” demiş ilk defa argo olarak “sikişmek” kelimesini kullanmıştım.

Bu ondaki her türlü ar sınırı kaldırmış olacak ki ,bana ” O zaman o koca yarağınla sik bakalım baldızını” demiş sikimin üzerine kayarak kalçasının iki eliyle aralayarak sikimin amına girişini net bir şekilde görmemi sağlamış, bu esnada ” ahhh sesleri çıkararak sik ben edepsiz enişteciğim kardeşim için sik beni” diyerek üzerimde oturup kalkmaya başlamıştı. Bana müthiş küfürler ediyordu ,beni şaşırtmıştı, oysa o ana kadar küfür ettiğini hiç bilmem. İşte bu şekilde onun orgazm olduğunu fark edince ben de hayatımda o ana kadar hiç boşalmadığım kadar amına boşalmıştım. Amıyla sikimi iyice emmiş, bütün döllerim amına akmıştı. Benim iyice boşaldığımı anlar anlamaz amındaki döllerimi odadaki test tüpüne akıttı ve ” bak bunları laboratuvara vereceğim, bakalım test sonuçların ne olacak ?”, dedi.Bunun ilk muayene olduğunu durumun kesinleşmesi için ertesi gün tekrar gelmem gerektiğini, iyileşeceğimi ve bunun için her türlü olumlu şartın olduğunu anlatarak reçeteme cinsel tahrikedici krem ilave ederek kardeşine bunu penisime günde 3 defa tatbik etirmemi önererek ayrıldık. Bu muyeneye oldukça uzun bir süre ihtiyaç duydum, ve gerçekten iyileştim,artık onuher gördüğümde sikim zımpa gibi oluyor. Doktorumu çok seviyorum