Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1614 Kez Okundu

Abimin Baldızını Sikiyorum – Ensest Hikayeler

Abimin Baldızını Sikiyorum – Ensest Hikayeler

Abim Üniversite’de son sene tanıştığı kızla evlenmek istiyordu. Onun için Adana’ya kız istemeye gittik. Otobüsle uzun bir yolculuktan sonra Adana’ya vardık ve otele yerleştik. Babam bir araba kiraladı, Adana’da kalacağımız süre boyunca rahat ulaşım yapabilmemiz için. Ertesi gün kızın köyüne gittik. Evlerini bulduk. Sohbetler ediliyordu, ama abimin evleneceği kız halen gözükmemişti. Nihayet kahveleri getirirken gördük kızı. Kapalı bir kızdı, fiziği yerindeydi, ama öyle ahım şahım bir güzelliği de yoktu. Ama arkasından gelen kız tam bir afetti, görünce ağzım açık kaldı. Sonradan öğrendim ki, o kız da abimin evleneceği kızın kardeşiymiş. Adı Tuğba, benimle yaşıt, 1.70 boylarındaydı. Büyük ve dik göğüsleri, yaşına göre dolgun kalçaları ve şık giyimiyle beni etkilemişti. O ailedeki kızlardan tek başı açık o vardı.

O gün abime kızı istedik. Ertesi gün de Giresun’a döndük. Tarih ayarlanmıştı, Temmuzun ortasında düğün yapılacaktı. Günler aktı gitti ve düğün tarihi geldi çattı. Bize de yine Adana yolculuğu gözüktü. Yol bu sefer sanki bitmek bilmemişti. Adana’ya varınca otel yerine hemen köye geçtik ve bize gösterdikleri bir eve yerleştik. Düğüne 2 gün kalmıştı. Gelinlik, damatlık vesaire herşey hazırdı. Aileler düğün telaşından başka bir şey düşünmediğinden, biz de Tuğba’yla gezip dolaşıyorduk. 2 gün boyunca arkadaş gibi olmuştuk.

Düğün gecesi nikah kıyıldıdıktan sonra büyük bir sofra kurulmuştu. Yemeği yiyenler kalkıyor, isteyenler dolanıyor, isteyenler sohbet ediyordu, tam bir şenlik havası vardı. Biz de Tuğba’yla bir ağacın altında oturuyorduk. Tuğba’nın üstünde beyaz dar askılı bir kıyafet ve altında da dar, mavi bir diz üstü etek vardı. Hafif bir makyajla harika olmuştu. Tuğba’ya çok sıkıldığımı söylediğimde, beni kaldırdı ve “Gel benimle!” dedi. Tanımadığımız bir evin önüne geldik. Düğün yerine çok uzaktı. Tuğba çantasından anahtar çıkarıp kapıyı açtı. “Burası neresi?” dediğimde, “Arkadaşımın evi, ailecek 2 haftalığına Adana’ya gittiler!” dedi ve gülümsedi. Ben salona geçtim, Tuğba da mutfaktan kola getirdi. Kolalarımızı içerek muhabbet etmeye başladık.

Kolalar bitince Tuğba benim elimdeki bardağı aldı ve tepsiye koydu. Önümde domalarak tepsiyi alırken görüntüye dayanamadım. Hemen belinden tutarak koltuğa yatırdım ve dudaklarına yapıştım. Beni itiyordu, ama gücü yetmiyordu. Dudaklarını dudaklarımdan kurtarınca, “Bak bağırırım, yapma!” dedi. Ama ben dinlemiyordum, “Hadi ama, çok azdırdın beni!” dedim. O da, “Bakireyim ben!” dedi. “Söz veriyorum, kızlığına dokunmayacağım!” dediğimde biraz sakinleşti. Tekrardan dudaklarına yapıştım. Karşılık vermiyordu, ama eskisi gibi de öpmemi engellemiyordu.

Dudaklarını uzunca bir süre narin narin öptüm, nefes alışı değişmişti. Dudaklarından boynuna indim ve boynunu bir süre yaladıktan sonra bıraktım. Sikim acaip sertleşmişti. Hemen pantolonumu çıkarıp, Boxerımı indirdim. Tuğba şaşkınca sikime bakıyordu. “Hadi, yala!” dediğimde, “Almam ben bunu ağzıma!” dedi. Israr ettim, “Hadi ama, mızmızlanma!” diye. İsteksizce eline aldı ve biraz inceledikten sonra dudaklarını araladı. Yavaş hareketlerle ağzına sokunca bana muhteşem bir zevk geldi. Hızlanmasını istiyordum, ama acemiydi ve sikimin tamamını bile ağzına alamıyordu. Onun acemice yalamasını izleyerek ben daha da azıyordum. Tuğba 10 dakika kadar yarrağımı yaladıktan sonra, “Yeter!” dedi. Ben de daha fazla zorlamadım. Hemen üstündeki askılıyı çıkarttım, südyenini çözdüm ve dik göğüslerine yumuldum.

Tuğba bir yandan beni izliyor, bir yandan da hafifçe inliyordu. Göğüs uçları iyice kabarmıştı ve bu da zevk aldığının bir işaretiydi. Gözleri kısılıyordu yavaşça. Göğüsleri yalamamdan dolayı iyice ıslanmıştı, iki göğsünü de hızlı hızlı yalıyordum. Tuğba’nın göğüslerini emmeyi bırakmadan eteğini çıkarttım. Altında beyaz üzerine kırmızı benekli bir külot vardı. Bembeyaz teninde çok seksi duruyordu. O an külotunu parçalayıp sikebilirdim onu, ama birine söylerse benim ölüm çıkabilirdi o köyden. Göğüslerinden karnına doğru öpücükler kondurarak aşağı indim. En sonunda külotuna geldim. Tam külotunu indirecekken, Tuğba elimi tutarak, “Yapma!” dedi. “Kızlığına dokunmayacağım, sadece amını yalayacağım!” dediğimde, “Olmaz!” dedi.

Ben de ısrar etmedim, külotunun üzerinden amını yalamaya başladım. Yavaş yavaş külotu ıslanıyordu. Tuğba’ya baktığımda iki göğsünü elleriyle kavramış sıkıyordu. Gerçekten yaşına göre, harika dik ve büyük göğüsleri vardı. Tuğba’yı kaldırdım ve koltukta domaltıp, götünün yanaklarını külotun üzerinden öpüp, okşamaya başladım. Bir yandan da amının üstünü okşuyordum. Tuğba kasılmalara başladı ve en sonunda orgazm oldu. Tuğba’yı tekrardan sırt üstü yatırdım ve sikimi ağzına verdim. Bu sefer itiraz etmeden almış almış ve yalıyordu. Çok geçmeden ben de boşalacağımı anladım ve ağzından çekerek göğüslerine boşaldım. Tuğba hemen kalkıp banyoya koştu. Önce o yıkandı çıktı, sonra da ben girdim banyoya.

Yıkanıp çıktığımda, Tuğba giyinmişti ve koltukta oturuyordu, sinirli gözlerle bana bakıyordu. Yanına oturacağımda, “Gidelim!” dedi kalktı. Evden çıktık, konuşmadan düğün yerine gittik. Millet halen eğleniyordu. Gece 4’e kadar sürdü eğlence ve ardından herkes evlerine dağıldı. Sabah bizimkiler dünürlerine kahvaltıya gideceğimizi söyledi. Normalde ben gitmezdim, ama Tuğba’yla konuşabilmek için gittim. Abim ve yengem sabah erkenden balayı için Antalya’ya yola çıkmışlardı. Tuğba, başının ağrıdığını söyleyerek kahvaltıya gelmedi, ama emindim ki bununla alakası yoktu. Kahvaltıdan sonra da hiç konuşmadık Tuğba’yla.

Canımı sıkıyordu bu durum. Babama arabayla biraz dolaşmak istediğimi söyleyip, izin aldım. Giresun’a gidene kadar köyden biraz uzakta kalmak istiyordum. Adana’ya gittim. Akşama kadar gezdim, dolaştım. Geceyarısı gibi dönecektim köye, ama saat 9 gibi telefonuma Tuğba’dan mesaj geldi, “Köyün girişindeki patikada seni bekliyorum!” yazıyordu. Hemen atladım arabaya köyün yolunu tuttum. Köyün girişinden önce sağa doğru küçük patika bir yol vardı, arabayı oraya çektim. İndim ve etrafa bakmaya başladım, karanlıktan hiç birşey gözükmüyordu. O sırada arkamdan birisi gözlerimi kapattı.

Tuğba’ydı bu. Gülümsüyordu bu sefer. Hemen arabaya bindik. “Arkadaşımın evine gidelim yine!” dedi. Oraya doğru sürmeye başladım arabayı. Ona, “Neden bugün benimle konuşmak istemedin?” diye sordum. Ama Tuğba, “Bunları konuşmayalım, baştan başlıyoruz!” diyerek gülümsedi. Arkadaşının evine geldiğimizde saat 10’u biraz geçiyordu. Bu gece birşeyler olacaktı, hissediyordum. Bu sefer altına dar bir pantolon, üzerine ise kırmızı bir askılı bluz giymişti. Dar kot pantolonundan iyice kalçaları belli oluyordu. Dayanamıyordum, ama bu sefer de benim biraz ağır olmam gerekiyordu. Yanıma geldi oturdu. Sohbet ediyorduk havadan sudan.

Hiç beklemediğim bir anda beni koltuğa sırt üstü yatırdı. Dudaklarıma yapıştı ve öpüşmeye başladık. Bir gün önceki isteksiz kız gitmişti sanki ve yerine resmen azgın birisi gelmişti ve ben de buna seviniyordum. Öpüşürken bir bacağını diğer yana atarak tam kucağıma oturdu. Sikim amına değiyordu, ama fazla hissedemiyordum, ikimizde de pantolon vardı. Tuğba gerçekten harika öpüşüyordu, sadece o ilk gün isteksizdi. Benim üzerimdeki tişörtü çıkarttı ve vücudumun üst kısmına öpücükler kondurmaya başladı. En sonunda göbeğime gelmişti öperek. Fazla oyalanmadan pantolonumu çıkarttı. Boxerımı da indirerek sikimi eline aldı, 31 çektirir gibi bir süre okşadı.

Sonra da taşaklarıma öpücükler kondurmaya başladı. Hızlı hızlı yarrağımı sıvazlıyordu bu arada. Çok acayip zevk alıyordum ve Tuğba’nın böyle becerileri olduğunu bilmiyordum. En sonunda dudakları yarrağıma geldi, yavaş yavaş başını ağzına aldı ve ilerlemeye başladı yine önceki gibi ortalarına kadar yalıyordu, ama bu sefer istekliydi. Saçlarından tutarak bastırmaya başladım, ama hızlanmıyordu, kendi temposuna göre gidiyordu. Resmen zevkle acı karışımı bir histeydim, daha fazla hızlanmasını istiyordum ama olmuyordu.

Tuğba en sonunda yarrağımı bıraktı ve kalktı. Üzerindeki askılıyı çıkarttı. İçinde bu sefer südyen yoktu. Hemen göğüslerine yumuldum. Acaip azmıştım, hemen kucağıma oturttum, sikim direkt pantolonun üzerinden amına temas ediyordu. Göğüsleri iyice dirileşmişti ve Tuğba inliyordu. Kucağımdan kaldırdım ve sırt üstü bıraktım yatağa, pantolonunu çıkarttım. Külotunu çıkartmadım. Tuğba, “Neden çıkartmıyorsun?” dediğinde gülümsedim ve hemen külotundan asılarak saniyeler içinde çırılçıplak bıraktım.

Bembeyaz tenli vücudu karşımda çırılçıplak duruyordu. Bacaklarını araladığımda, tüysüz, kaymak gibi amı karşıma çıktı. Eğildim ve ufak bir dil darbesi attım. Hafiften inledi. Ben de dilimle iyice hızlanmaya başladım. Tuğba da daha sesli inlemeye başladı. Göğüslerini sıkıyor ve dudağını ısırıyordu. Tuğbanın amına iyice yumuldum, dudaklarım amının dudaklarında, dilim içine giriyordu. Tuğba kendinden geçmişti. “Beni sikebilirsin” dediğinde dünyalar benim olmuştu, fakat hemen, “Sadece götümden, kızlığıma dokunmak yok!” dedi. Ben de tamam anlamında kafamı salladım.

Tuğba’yı kaldırdım ve domalttım. Kalçaları kabak gibi karşımdaydı. Hemen göt deliğini yalamaya başladım. Bir elimle de klitorisini okşuyordum. Tuğba bir süre sonra çığlıklar atarak orgazm oldu. Ben de göt deliğini alıştırmak için orta parmağımı içine soktum. Parmakladıkça büzük kasları yavaş yavaş gevşiyordu. Tuğba ise inlemekten başka bir ses çıkartmıyordu, arada mırıldanır gibi oluyordu sadece. İyice alıştırıp gevşetince, artık işe koyulma vakti geldi dedim ve bolca türkürükle sikimi göt deliğine dayayıp bir anda bastırdım. Kafası girdiği anda Tuğba acaip bir çığlık attı. Yerden külotunu aldım ve ağzına tıktım. Bastıra bastıra, yavaş yavaş giriyordum götüne. 4-5 dakika kadar sonra sikimin tamamı götünün içindeydi.

Tuğba’nın biraz kendine gelmesi ve götünün sikime alışması için birkaç dakika süre tanıdım. Sonra da hızlı hızlı girip çıkmaya başladım götüne. Sikim daracık göt deliğinden ara sıra komple çıkıyordu, ama yeniden sokup köklüyordum. Pompaladıkça kalçaları da sallanarak acayip tahrik ediyordu beni. Az sonra Tuğba da ağzındaki külotu çıkarttı, artık alışmıştı ve bağırmıyordu. 20-25 dakika aynı pozisyonda siktikten sonra inleyerek götünün içine boşaldım. Biraz dinlenip kalktık, beraberce banyoya girdik, duşumuzu aldık.