Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 1865 Kez Okundu

Olgun Kadınla Seks Hayatım

Olgun Kadınla Seks Hayatım

Ben 17 yaşında genç bir delikanlıyım, ama ne delikanlı. Genelde herkesin 22 – 23 yaşında sandığı genç bir erkeğim. Kadınlar tarafından çok ilgi görmek sanıyorum biraz götümü Olgun Seks Hikayesi kaldırmış olacak ki ben bayağı bir olgunlara göz kırpar, mavi boncuk dağıtır oldum. Yeni taşındığımız siteye geçeli dört ay olmuştu. Doğru düzgün kimseyi tanımıyorduk, annem birkaç kişiyle öyle biraz sohbet kurmuştu, ama geleni gideni yoktu. Ben de resmen sitenin dul, evli demeden tüm kadınlarına göz koymuştum.

Hepsiyle bir kesişmeler, merhabalaşmalar, konuşmalar derken gönüllerini yavaş yavaş kazanmaya başladım. Sonra içlerinden bir tanesi ne hızlı çıktı, bir görseniz. Diğer kadınların temkinli olduğundan, kiminin de ‘Abo ne yapıyor bu benim gibi evli kadına’ modunda olduğundan emindim. Bir kısmı da kararsızdı. Böyle genç ve yakışıklı bir erkek gerçekten bana yürüyor olabilir mi, diye düşünüyorlardı. Kadınları daha 13 – 14 yaşında tanımaya başlamış birisi olarak hepsinin süzülmelerini, bakışlarını, hareketlerini çok iyi anlıyordum.

Benden yana sıkıntı yoktu. Çünkü o kararsızları ve asla bakmayacakları aradan çıkarsam en az 6 – 7 olgun hatun çıkardı bana. Benim bu olgun, anne modeli kadınlara merakım nereden geliyor acaba? Psikolog olan Olgun Seks Hikayesi annem belki bunu çocukluğumla bağdaştırır, ama pardon o ben çocukken her şeyi mükemmel yaptığı için bağdaştıramayadabilir. Neyse, genel anlamda mavi boncuklardan birisi yine bana döndü diyelim. Bana dönen kadın karşı villada oturuyordu. Tam kapılarımız birbirine bakacak şekilde karşıdaydı.

Bir site içerisinde müstakil eve geçmemiz daha çok sonradan olan küçük ikiz kardeşlerimin gelişimi için rahat bir ortam sağlamak adınaydı. Neyse. Benim odam direk meğerse bunların yatak odasının olduğu kısma bakıyormuş. Bir gün akşam hava daha yeni kararırken ben bunu yarım kalmış tül perdenin oradan soyunurken gördüm. Aslıhan hanımcığı… Aslıhan hanımcık 56 yaşındaki annemle aşağı yukarı aynı yaşlarda gözüküyordu. Ama sosyetik kadınlar annem gibi fit, çekici, güzel giyinen, bakımlı ve estetik yaptırmış hatunlar olduğundan o biçim taş gözüküyordu.

Ben bunu zaten doğrusu sitedeki en çekici kadın olarak görüyordum. Kendisinden de herkesten aldığımdan çok daha fazla elektrik alıyordum. Ben tam bir çakıcıydım, O da tam bir alıcıydı resmen! Kaldığım yerden devam edeyim en iyisi. Bizim Aslıhan annecik orada soyunurken tam sutyeni çıkarmıştı ki Olgun Seks Hikayesi pencereye doğru döndü. Ben de ışıkları yanan odamda direkt tüm perde açık tek kolumu pencere kenarına yukarı doğru yaslamış vaziyette seksice ve azgın bir şekilde onu izliyordum. İşte bu şekilde denk geldik biz. Birkaç saniye öyle durdu. Sonra ışığı da perdeyi de kapatmadan biraz geri çekildi. Pencereye tekrar arkasını döndü ve seksi bir şekilde domalarak külotunu çıkardı.

Nasıl oluyordu da insanın aklını böyle başından alan kalçalara sahip oluyordu bu kadın. Felaket şekilde beni azdırmıştı. Sonra üzerine çok seksi bir hemşire kostümü giymesin mi! Dedim bu bir şaka olmalı. Kadın resmen gel ateşini ölçeyim fırlamış evladım der modundaydı. Sonra bana gel gibisinden işaret yapmıştı. Ben mal gibi ağzımı oynatarak ‘Ben mi?’ diye sormuştum. Öyle azgındım ki bu işten bir şey anlamamıştım. Karizmatik bakışlarıyla onu azgınlaştıran ben miydim, yoksa kendisi mi beni ele geçirmişti?

Bir daha gel yapınca siktir ettim, resmen koşar adımlarla evden çıktım. Zaten daha bizimkiler gelmemişti, evde sadece ikizlerin genç bakıcısı vardı. Bu arada oda ayrı bir hikayedir, anlatacağım bir gün size. Kocası da evde yokken ışık hızıyla açtığı kapıdan içeri girdim. Sanki odamdan onun evine ışınlanmıştım. İçeri girer girmez Olgun Seks Hikayesi ‘Ateşini ölçeyim tatlı delikanlı’ derken ben bunu bir tutmuşum kucağıma alıp duvara dayayarak direkt orada havaya kaldırıp o memelere kafamı gömmüşüm, sonra dudaklarını bir güzel öpmeye başlamışım ki anlatamam.

Aslında güzelden kastım sanki yer gibi. Çok azgın bir şekilde, dudaklarını büyük bir şehvetle öpmekti. Oda hiç gecikmeden azgın bir şekilde bana karşılık verdi. Felaket derecede kudurtucu bir cinsel deneyimin eşliğinde her şey inanılmaz bir hızla oldu. Şöyle ki önce o koridorda kucağımdayken öpüşmeye başladık. Sonra indirdim ve pantolonu çıkarıp onun da tangasını çıkarıp tekrar kucağıma aldım ve duvara gömercesine amına genç kalın yarrağımı pompalamaya başladım. Dibine dibine köklüyor ve onu zevkten kudurtacak bir hale getiriyordum. Ben onu böyle duvara gömer gibi sikerken çok ironik bir şekilde tipsiz ve yaşlı kocasıyla olan duvardaki fotoğrafı yere düşüp kırıldı.

Neyse ben bunu taa yukarı yatak odasına taşımak istemedim ve oturma odasındaki koltuğa attım. Üzerine çıktım ve resmen şınav çeker gibi sikmeye devam ederken arada bir öpüşüyorduk. Kalçalarımdan, Olgun Seks Hikayesi sırtımdan tırnaklarını eksik etmiyor, beni kendisine çekip duruyordu. Çok azgın bir kadındı. Bu kadarını da beklemiyordum doğrusu. Birden beni itti ve kalkınca koltuğa oturttu. Sonra üzerime çıktı ve spor da yaptığı için gerçekten harika bir şekilde üzerimde zıplamaya başladı.

Üzerimde bana dönük bir şekilde zıplarken kafam memelerine gömülüydü. Yalıyor, emiyor ve ısırıyordum her bir yanını. İki elim de kalçalarındaydı. Ayıra ayıra göt deliğine doğru okşuyordum. Belki bu annem yaşındaki kadının götünü ilk siken ben olurdum. Gençler çok göt veriyordu, ama annemlerin jenerasyonda pek böyle bir şey yok diye biliyordum. Neyse ben bunun göt deliğini okşadıkça bu iyice zevke geldi. Tek parmağımı götüne soktum ve felaket kudurmaya başladı.

Götünü parmakladıkça bunun üzerimde zıplarken amından daha çok sular akmaya başladı. Felaket bir şekilde sulanıyordu amcığı. Resmen yıllarca sikilmemiş ya da ilk kez böyle mükemmel bir haz alınabildiğini keşfetmiş azgın bir kadın gibiydi. Benim gibi genç çocuğu bulmuşken herhalde her pozisyonu denemek Olgun Seks Hikayesi istiyordu. Bu sefer bana arkasını dönüp kucağıma oturup zıplamaya devam etti. Hemşire kostümüm altından kalçaları çok güzel gözüküyordu. Ben de o vaziyette götüne parmağımı soktum. O zıpladıkça ben de götüne parmağımı köklüyordum.

Derken kapı sesi geldi. Birisi kapıyı açmaya çalışıyordu, ama arkadan kilitli olduğu için açamamıştı. O bir panik oraları düzenledi ben de hemen oradaki Amerikan mutfağın arka tarafına geçtim. Gelen eşiydi. Bu kadın salak olmalı diye düşündüm. İnsan eşinin eve gelmesine yakın ne kadar çok kudurursa kudursun kesinlikle çağırmamalıydı. Eşi direkt ‘Üstündekiler ne böyle, azdın mı sen bakalım benim küçük orospum’ dedi. Kendimi o ihtiyarın bu sözlerine gülmemek için çok zor tuttum. Adam oturma odasına geliyordu, mutfak kısmına geçerse Olgun Seks Hikayesi boku yemiştim. Derken onun yerine biraz önce karısını siktiğim koltuğa oturdu. ‘Yalamak mı istiyorsunuz küçük hemşirem, tansiyonumumu ölçeceksin ağzınla, hadi gel bakalım’ dedi. O an anladım kadının niye bu kadar azgın olduğunu. Adamın ahı gitmiş vahı kalmış, sadece kendi istediklerini yaptırıyordu. Kadın bir şeyler dedi, ayak uydurdu ve yaladı, izliyordum. Adam kendinden geçip tavana bakarak inliyordu, kadına bile bakmıyordu. Sonra kaldırdı ve domaltıp sikti karısını boşaldı. Aslıhan hiç zevk almamıştı, sonra ben çıkayım diye yatak odasına götürdü adamı…