Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 1620 Kez Okundu

Liseliyi ikna edince uzun aradan sonra sikiştik

Liseliyi ikna edince uzun aradan sonra sikiştik

Merhabalar.. Ben Aydın’dan Esma, ben 22 yaşında 1.65 byunda ve 46 kilo esmer kara kaş kara gözlü olan ve çok dkkat çeken bir kızım. Erkek arkadaşım Emre ise 23 yaşında 1.80 boyunda kalı kumral yeşil gözlü çok yakışıklı bir erkek. Ben erkekler tarafından çok dikkat çeken bir kız olduğum için sevgilim çok aşırı derecede kıskanç, sürekli bu yüzden kavga ediyoruz. Ben İstanbul’da üniversite okuyorum ve Emreyle de burada tanıştık yaklaşık 1,5 senelik bir ilişkimiz var. Karı koca seks hikayeleri

Aslında ben Aydın da yetiştiğim için ve ailem çok mutasıp olduğu için baskı altında yetişen büyüyen bir kızım. Bu yüzden Emre benim ilk erkek arkadaşım. Çünkü ailem çok baskıcı ve muasıp olduğu için böyle şeylere çok karşıydı ve bana da sürekli bu konuda baskı yapıyorlardı sadece derslerime bakmamı erkeklerle hiç bir işimin olmamasını eğer böyle bir şeyi duyup yada görürlerse okuldan alıp evlendireceklerini söylüyorlardı. Bu yüzden üniversiteye kadar hatta üniversite 2. sınıfa kadar bile erkek arkadaşım olmamıştı. sonra birgün Emreyle tanıştım hatta karşılaştım diyebiliriz. Bizim ki resmen ilk görüşte aşkdı. Ben birinci öğretim okuyorum Emre ise ikinci öğretim o yüzden birbirimizi tanımıyorduk ama birgün tesadüfen Emre bir arkadaşını beklemek için okulda kalmıştı ve okul koridorunda birbirimizle karşılaştık aynı filmlerdeki gibi zatne o an vurulduk birbirimiz. Sonra bir şekilde beni buldu ve birbirimizi tanımaya başladık derken 1,5 seneyi geride bıraktık. Ben çok baskıcı yetiştiğim için Emreyle cinselliğe dair hiç birşey yaşamamıştık ama artık Emre yavaş yavaş böyle şeyler yaşamak istediğini dile getirmeye başlamıştı. Ancak ben hala ailemden korkuyordum bir türlü o baskıdan kurtulamamıştım böyle birşey yaptığımda ailemin yüzüne nasıl bakacağımı ya da olduki Emreyle bir şekilde ayrıldık işte asıl o zaman hayatımın nasıl olacağını bunu anladıklarında ailemin bana neler yapacağını bilmediğim için Emreyle bir türlü yakınlaşamıyordum. Aslında bende çok istiyordum sonuçta o benim bir tanecik sevgilim ve kim istemezki sevdiği adamın teniyle bütünleşmeyi.
Neyse ben artık tüm bu baskılardan kendimi arındırmaya karar vermiştim ve sevgilim ile herkesin o şahane duygu diye tabir ettiği inselliği yaşamak istiyordum. Çünkü artık bende iç dürtülerimi durdurmak da zorlanıyordum. Erkek arkadaşımın teniyle bütünleşmek için kendimi zor tutuyordum. Birgün Emreye gittim birlikte yemek yiyip film izleyecekdik.

Neyse ben Emrelere gittim tamam ailem baskıcı falan ama tabikide ben onlar gibi olmadığım için dar ve seksi kıyafetler giymeye bayılırdım ve Emrede bu kıyafetlerime hasta olurdu. Tabi ben artık emreyle bütünleşmek de istediğim için giderken yine dap dar en seksi kıyafetlerimi giyip gittim ona. Neyse emre bana kapıyı açtı içeriye girdim biraz sohbet ettik herşey gayet normaldi tabi ama benim dışımda, sonra mutfağa geçtik yemek yapmaya ben bir tencere almak için bir de dolapdan malzemeleri almak için hafif hafif firikikler veriyordum, emrede bu firikikleri görmüş olacak ki penisi kalkmış ve eşofmanın üzerinden bana sırıtıyordu resmen. Artık emrede daha fazla sertleşen sikini dayanamayarak ben yemekleri hazırlarken gelip arkdamdan sarıldı, sonra beni kendine çevirdi ve dudağımı öpücük kondurdu bende ona karşılık verince dudaklarıma yapıştı ve beni deli gibi öpmeye başladı bu sırada sikinide amıma yapıştırmıştı ama o sırada hala giyiniktik tabi ama bende tayt onda da eşofmna olduğu için kalkmış sikini çok net hissedebiliyordum amımda. Deli gibi öpüşmeye devam ederken artık elleri bir yandna da vücudumda gezinmeye başlamıştı. Sonra beni kucağına alıp yatak odasına götürdü ve uzun bir ön sevişmeden sonra o güzel penisi amımla buluştu başta canım çok yandı tabi çünkü kızlığımı almıştı ama sonrası müthiş zevk doluydu. Artık sürekli seks yapıyoruz ve bunca zmaan beklediğim için çok pişmanım. Çünkü seks dünyanın en müthiş duygusu..