Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1164 Kez Okundu

Kuzen altımda dayanamadı

Kuzen altımda dayanamadı

 

Kuzenlerim bizimle aynı apartmanda oturuyorlar. Bundan 1 ay önce bizim çok yakın bir akrabanın düğünü olduğu için bizmkiler ve kuzenlerimin ailesi düğün için izmir’e gittiler. Ben çalıştığım için düğüne gidemedim. Her neyse bizimkiler gittikten sonra bende işten çıktım eve geldim ama anahtarım olmadığı için eve giremedim. Fakat, bizimkilerin anahtarı kuzenlerime bıraktığını düşündüm ve onların bulunduğu kata çıktım. Kapıyı çaldım 1 dakika falan vurdum ama açan olmadı. Tam ben vazgeçip dönecekken birden kuzenim kapıya açtı. (Bu arada kuzenim 18 yaşında süper bir ve bakire birkızdır) Ooo kuzen sen miydin diye söylendi ve içeri davet etti.

Bakire kuzenimi Zorla siktim

Ben yok içeri gelmeyeyimd edim ve bizim evin anahtarı burda mı diye sordum ama kendisi bilmediğini söyledi. Bunun üzerine benimde gidecek başka bir yerim olmadığı için bende teklifini kabul edip içeri girdim. Sonra aç olup olmadığı mı sordu bende tok olduğumu söyledim. Biraz oturduktan sonra kuzenim ben duş alıcam sen oturmaya devam et dedi ve gitti. Bende dediğini yapıp uzanıp tv izlemeye başladım. 20 dakika falan sonra kuzende duştan çıktı ve benim bulunduğum odaya geldi. O kadar dar bir seksi t-short giymişti ki nerdeyse memeleri dışarı fırlayacak gibi duruyordu ve altınada çok dar bir tayt giymişti.

Seksi Kuzenimle Sex Hikayem

O an kendimden geçtim diye bilirim. Her neyse sonra o da yanı oturup hadi güzel bir erotik film açta seyredelim dedi. Bende tv’den rastgele bir sex filmi açtım. Bir yandan film seyrederken diğer yandan da sohbet ediyorduk. Ben çaktırmadan memelerine bakıyordum. Böyle beş on dakika memelerini izlerken o da farkına vardı ve bana tokat atarak napıyon şerefsiz ben senin kuzeninim dedi. Bende o takattan sonra sinirlendim ve o tokatın acısını çıkartmalıyım diye düşündüm. Kuzenim ise o sırada hala küfür ediyordu. Arkasına döndü tam çıkacakken ben arkasından yapıştım ve öyle bir sıkı kavradım ki kaçmasın diye… Kuzenim ise o sırada direniyor ve kaçmaya çalışıyordu ama benim bırakmaya niyetim yoktu. Sonra ben onu yere yatırdım ve üsütünü çıkartmaya çalışıyordum o direndiği için zorlanıyordum.

Kuzenimle Sikiş Hikayemiz

Her neyse çırpınmaları sonunda elbiseleri çıkarttım ve çırıl çıplak karşımda duruyordu. Bende soyundum ve üstüne çkmaya çalışıyordum ama direniyordu.Bende pratik olarak daha kolay sikmek için onun çıplak bir fotoğrafını çektim ve benle sex yapmazsa fotoğrafları internete atacağımı söyledim. O da kabul etmek zorunda kaldı ama bir şartı vardı bu olayın ikimizden başkasının öğrenmesini istemiyorum dedi ve bende kabul ettim. Hemen ben azgın biri olduğum için direk amına girmek istedim. Fakat, unuttuğum bişey vardı kuzen bakireydi. Her neyse ben birden amına girince kuzen ağlamaya başladı acıdan… Ve o sırada amından kan gelmeye başladı. Ben hiç aldırış etmeden öyle bir hızlı gel gitler yapmaya bşladım. Yaklaşık 20 dakika boyunca amından gel gitler yaptım ve amının içine yanlışlıkla boşaldım. Ama ben aldırış etmedim devam ettim. 2 saat boyunca sadece amından siktim ve yaklaşık 3 kere amına boşaldım. Ben yorulduğumu söyledim ve bıraktım. O da zaten kabul etmekten başka şansı yoktu. İşte seks hikayem uzun yıllar böyle devam etti…