Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1839 Kez Okundu

Eniştem Beni Tarlada Sıkıştırdı

Eniştem Beni Tarlada Sıkıştırdı

30 yaşında, esmer tenli, balıketli, eşinden ayrılmış bir kadınım. Eşimle maalesef cinsellik yüzünden ayrıldık çünkü adam hiç yanıma yaklaşmıyordu ve doğru düzgün cinsel ilişkiye girememiştik. Tam üç sene evli kaldım, kendini düzeltmesini bekledim fakat artık canıma tak etti ve tüm aile bunu öğrendi. Sonra biz boşandık. Her neyse ben ailemle birlikte İstanbul’da kalıyorum canım çok sıkılınca biraz köye gideyim ve teyzemgilde kafa dağıtayım dedim. Hem köy hayatı da bana iyi gelecekti en azından biraz temiz hava alırım diye düşündüm. Küçük bir valiz hazırladım ve 10 saat yol giderek bizim köye ulaştım, teyzemde kalmaya başladım.

Bu arada teyzem de 42 yaşında gayet genç bir kadın eniştem de 45 yaşlarında çoluk çocukları olan, birbirlerine saygılı, iyi bir evlilikleri var dışarıdan öyle görünüyordu. Her neyse ben bunlarla kalmaya başladım ilk günler gayet iyi gidiyordu eniştem şakalar yapıyor, iyi ki buraya geldin diyordu ve aramız son derece iyiydi. Hafta içi bir gün teyzem pazara gitmiş eniştem de benim yanıma geldi, ne yapıyorsun anlat dedi, ben de ne yapayım enişte işte İstanbul’da ailemle kalıyorum pek beni dışarı salmıyorlar dedim, erkek arkadaşın yok mu dedi, ben de yok enişte bilmiyor musun bizim aileyi öyle şeylere karşılar dedim.

Gencecik kızsın gençliğine güzelliğine yazık değil mi heba ediyorsun dedi, o anda tabii ki bir şeyleri anladım fakat anlamamazlığa vurdum, haklısın enişte ne yapalım böyle dedim sonra zaten teyzem pazardan geldi ve hemen kalkarak teyzeme yardım ettim. Eniştem ertesi gün ‘ben bostana gidiyorum gelmek ister misin’ diye sordu, teyzeme baktım git biraz kafan dağılır hem sebze meyve toplarsın deyince ben de eniştemle birlikte arabaya bindim ve oraya doğru yola çıktık. Yolda yine bana evliliğimle ilgili şeyler sordu siz cinsellik yaşamıyordunuz kocanı ondan bıraktın değil mi dedi, çok utanmıştım eniştemle bu tür konuları konuşmak istemiyordum, ben de evet enişte boş ver şimdi bunları dedim.

Eniştemin gözü hep bendeydi bunu artık açık açık fark etmiştim. Ayrıca yakışıklı da bir adamdı teyzemin kocası olmasa tabii ki onunla olmak isterdim fakat teyzeme bunu yapamazdım. Bana olan ilgisini fark etmiştim fakat anlamamazlığa vuruyordum her neyse tarlaya gittik ve ürünleri toplamaya başladık. O an ben eğildim ve yerdeki ürünleri topluyordum birden arkamda bir baskı hissettim döndüm baktım eniştem bana sürtünüyor. Hemen kalktım ne yapıyorsun enişte dedim, biliyorum yanıyorsun kaç yıldır kocan seni becermiyor gel şurada hemen bir posta atalım dedi, ben de yok enişte teyzeme ayıp olur dedim, teyzen nereden duyacak gençliğine yazık ediyorsun gel senin ateşini söndüreyim dedi.

Aslında dediğini yapmayı çok istiyordum çünkü hemen azmıştım sonra yanıma yaklaştı ve elimi alıp penisine götürdü. Sem sert sikini hissettim ve alev alev yanıyordum ne olacak bir posta atsam diye düşündüm ve bir yandan da kendimi engellemeye çalışıyordum. Elimi hemen ondan çektim ve öylece durmaya başladım. Bir yandan beraberlik yaşamayı çok istiyordum bir yandan da gerçekten korkuyordum. Sonra eniştem merak etme aramızda kalacak dedi ve yanıma yaklaştı şöyle bir etrafa baktım bizden başka hiç kimse yoktu, ben de yine sabit yere bakmaya devam ettim. Yanıma iyice yanaştı tekrar elimi tuttu ve penisine götürdü, ben de yavaş yavaş okşamaya başladım.

Eniştem gülümsüyordu sonra beni yere yatırdı üzerime çıktı, yerde dudaklarımı öpüyor boynumu emiyordu. Ben de onun öpücüklerine karşılık veriyordum bir yandan da erkekliğini okşuyordum. Elimi sikinden çekemiyordum çünkü öylesine kalkmıştı ki uzun zamandır erkek hasreti çekiyordum ve o kalın penisi ellemeye doyamıyordum. Eniştem beni öperken eteğimi yukarı topladı ve kilodumu yan tarafa kaydırdı, pantolonun içinden penisini çıkardı ve direk vajinama dayadı. Benim vajina daracıktır çünkü kocamla sayılı birlikteliğim olmuştu bundan dolayı biraz canım yanıyordu fakat gerçekten bir yandan da çok istiyordum. Sonra iyice içime sokmaya başladı ve bir yandan zorlanıyordum bir yandan da bacaklarımı açıp tam girmesi için hamle yapıyordum.

Eniştem ise benim dudaklarımı öperek keyfe getirmeye çalışıyordu zaten o an iyice ıslandım ve tamamını sokmayı başardı. Öylesine keyif alıyordum ki uzun zamandır böyle bir şeyler yaşamamıştım hatta kocamla bile bu duyguyu hiç yaşayamamıştım. Eniştem birkaç hamle yapınca çok şiddetli bir şekilde orgazm oldum ve o sırada eniştem tekrar dudaklarımı öpüyor beni sikmeye devam ediyordu. Üzerimde git gel yapıyordu ben de nasılsa etrafta kimse yok diye inliyordum. Eniştem bu şekilde birkaç dakika daha beni becerdikten sonra bu daracık deliğe dayanamadı ve içimden çıkarak elinin üzerine boşaldı.

Hemen eteğimi indirdim üstümü başımı düzelttim eniştem de kalktı ve fermuarını kapattı, hiçbir şey olmamış gibi tarladaki ürünleri toplamaya devam ettik. Sonra akşam eve dönerken arabada bacaklarımı okşadı ve güzel sözler söyledi. Biz eve gidip ürünleri götürdük teyzem ne güzel toplanmışsınız dedi, ona karşı biraz vicdan yapmıştım fakat artık olan olmuştu yapacak bir şey yoktu. Gece olduğunda aklım yine eniştemdeydi yaşadıklarımızı düşünüyordum, yan odada uyuyordu keşke benim yanımda olsaydı da beni becerseydi diye aklımdan geçerken yatakta uyuyamıyordum.

Sonra birden benim odanın kapısı açıldı yanıma geldi ve dudaklarımı öptü, ne yapıyorsun enişte teyzem görecek dedim, yarın yine gidelim tadın damağımda kaldı dedi, ben de başımı olur anlamında salladım hemen odamdan çıktı. Çok heyecanlanmıştım yarın beni yine sikecekti içim içime sığamıyordu sabahı zor ettim ve uyuyamadım.
Sabah olunca kahvaltıdan sonra eniştem tekrar bostana gidelim bir şeyler toplayalım dedi, teyzem de olur kızın da havası değişiyor gidin tabi dedi. Teyzem ne düşünüyordu biz ne yapıyorduk yine açıkçası vicdanım sızladı fakat yaşadığım güzel anlar daha ağır basıyordu. Her neyse arabaya bindik içim içime sığamıyordu, yol boyunca eniştem bacaklarımı okşamaya devam etti.

Bu sefer beni farklı bir yere götürdü, daha rahat edeceğiz merak etme dedi. Küçük tahtadan bir kulübeye gittik, arkadaşının yeriymiş burası. Sonra yanıma yaklaştı ve dudaklarımı öptü kulübede küçük bir de yatak vardı daha rahat bir şekilde ilişkiye girebilirdik, rahatlamıştım artık. Ben de onun öpücüğüne karşılık veriyordum, üzerimi çıkardı ve memelerimi yalamaya başladı. Öylesine güzel bir şekilde yapıyordu ki yine kendimden geçtim beni kulübenin tahta duvarına yasladı ve eteğimi indirerek parmaklamaya başladı. Parmaklarını öyle bir kullanıyor ki sanki içimde beni sikiyor gibi hissediyordum, bir yandan iki parmağını bana sokuyor bir yandan da dudaklarımı ateşli şekilde öpüyordu.

Çırılçıplak kalmıştım o da hemen üzerini çıkardı ve sonra beni küçük yatağa yatırdı ve üzerime çıkarak becermeye başladı. Bu kalın penisi hissetmek inanılmaz keyif veriyordu, ben de onun dudaklarını öpüyordum. Bir süre bu pozisyonda beni becerdikten sonra dayanamadım ve orgazm oldum. Gerçekten çok kısa süre içerisinde beni orgazma ulaştırıyordu o da hemen içimden çıktı ve karnımın üzerine boşaldı. Giyindik ve tekrar eve gittik hiçbir şey olmamış gibi davranıyorduk fakat enişteme karşı sürekli çekim hissediyor ve onunla sevişmek istiyordum. Baktım bu iş böyle olmayacak ertesi gün artık ben eve döneyim dedim, teyzem ve eniştem kalmam için resmen yalvardılar fakat artık bu kadarı yeterliydi.