Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 3709 Kez Okundu

Baldızı Domaltıp Götünden Siktim

Baldızı Domaltıp Götünden Siktim

Merhaba beyler, ben de sizlerden biriyim, içinizden biri yani. Bazen inanılmaz azgın olabiliyorum. Evliyim ama nedense hâlâ bir yandan başka kadınlarla zaman geçirmek gibi inanılmaz bir tutkum var. Hiçbir zaman baldızı aklımdan çıkaramadım mesela ama inanır mısınız? Ben bile bir gün baldızı domaltıp götten sikmek konusunda başaralı olacağımı tahmin edemezdim.

Eşim işe gitti, baldız da o ara eve geldi. Normalde bizde kalmaz ama 2, 3 gündüz geliyor ve nedenini anlamış değilim, evler yakın birbirine. 19 yaşında ve ceylan gibi bir kız. Üniversite okuyor, kayınbabam kesin uzağa giderse bunu sikerler diye yine burada, bizim yanımızda okuttu illa. Çok tatlı bir şey, görseniz bitersiniz.

E tabi içimde istek var ama ben asla bunu belli edemem. 27 yaşında ve epey ondan büyüğüm. Yuvam dağılır, daha da önemlisi kayınbabam da beni delik deşik eder, kurşunla mı yarakla mı bilemem. Çok belalı adam.

Ensest Hikayeler okuyorum baldız & enişte… o zaman bile fena oluyorum derken dün neden geldi Ece bana yaklaştı? İnanın anlamadım. Öyle oturuyorum salonda, işten geldim ve üzerimi bile çıkartamadım. Eşim mesaj attı, ben geç geleceğim sen yemeği ısıt ye. Baldızın geleceğinden de haberi yokmuş, ona dedim ısıt sen yemeği de hadi birlikte yiyelim. Tamam dedi ama geldi enişte bana telefon alsana diye şımarıklık yapıyor. Eskiden beri bu böyleydi, sürekli bir şeyler ister. Tamam bakarız dedim ama sanırım bu konuda ısrarlı olsa gerek lap diye kucağıma oturdu. Hadi kalk diyorum… ama kalkmıyor. Sanki inadına götüyle yarağımı eziyor. E tabi kalktı meret, ben de hadi yemek yiyelim diyorum, belli etmemeye çalışıyorum ama nerede? Eliyle oynamaya başladı bu sefer.

Aldı ağzına, deliler gibi sakso çekiyor. İtiraf edeyim o an düşündüğüm tek bir şey var, ya başımıza bir şey gelirse. Yapma dedim dinlemedi ben ne yapayım, bir de domaldı bakireyim ama götten sikebilirsin diye… ben de geçirdim. Sikerken de korkudan, sakın babana bir şey belli etme,tamam mı diyorum.