Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 4015 Kez Okundu

Arkadaşın Kardeşini Eve Attım, Götünü Siktim – Gay Hikayeler

Arkadaşın Kardeşini Eve Attım, Götünü Siktim – Gay Hikayeler

33 yaşında ve evli bir adamım, o günlerde nasıl oldu bilemem ama arkadaşın erkek kardeşi ile samimi olduk, hanım da evde yokken attım bu delikanlıyı eve. Zaten Emre ismindeki bu delikanlıyı evvelce tavladığım için sikiş aşamasına geçmemiz zaman almadı. Yalnız o an anladım ki Emre’nin bu benle yaşadığı olay, onun ilki. Gözlerinden anlaşılıyordu heyecanı.

18 yaşında oğlan, vücudu resmen altın gibi parlıyor, bronz hatta. Emre’nin vücudu için söylenebilecek tek bir şey var, kusursuz. Tamamen soydum, bir süre sadece izledim oynaşırken. O kusursuz vücudu hissetmek istedim adeta. E tabi bir yandan da elliyorum, dilliyorum. Sex hikayeleri Gözlerimin içine öyle masum bakışı var ki anlatamam. Arada da gülümsüyor, çok tatlıydı.

Bir ara orta parmağımı göt deliğine batırdım. Ben çok iri bir adam değilim, dolayısıyla parmağımın çok iri olduğu da söylenemez ama o hafif parmağı sokmamdan bile canı çok yandı. O anda bile kaçtığını hissetmedim. Sadece tatlı tatlı mırıldanarak canını yakmamamı istiyordu benden.

E tabi bu kadar oynaşma yeter. Çekmeceden kayganlaştırıcıyı çıkarttım. Kayganlaştırıcıyı sürmeden önce azıcık zorla sakso çektirdim. Pek becerebildi diyemem. Daha sonra yüzüstü yatağa uzandırdım. Sikim büyüktür, orta parmağımdan çok daha büyük. Az önce canı acıyan Emre, bu sefer kesin kaçar… biliyorum. Bu nedenle de altın yastık koydum, Emre’nin asla kaçamayacağı bir hale getirdim. Göt deliğini iyice kayganlaştırıcı ile ovdum, sikimi de. Sonra bir yapıştırdım lap diye. İnanın bana bir sn. bile geçmedi, sikimin başını götüne yerleştirmem ve köklemem arasında. E tabi hal böyle olunca Emre delirdi delirmesine ama ne fayda, sokmuşum yarağı köküne kadar, hiç durur muyum?