Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1005 Kez Okundu

Annemle Bayramlaştık

Annemle Bayramlaştık

Annem işveli nazenin bir kadındı. Olgunluğun zirvesinde olduğu için tadından yenmeyen petek bala benziyodu. 44 yaşında 170 cm boylarında sarışın yeşil gözlü, hatları oldukça belli dolgun vücutlu beyaz tenlidir. Dışarıda çok fazla olmamak üzere açık giyinir, evde ise tamamen serbesttir, iç giyimide özellikle zevklidir. Gardrobunu çokça karıştırdığım için biliyorum. Anneme ilgim çocukluk yıllarıma kadar gider. Onun beni banyoda yıkadığı zamanları hala hatırlıyorum. Dantelli sutyeninden taşan diri göğüslerinin salınmasını, kalçalarının arasında sıkışan küçük siyah külotunu, kasıklarının zevk üçgeni bugün bile gözümün önünde canlanıp duruyordu. Annemde boş kadın değildi. Birşeylerin farkındaydı. Ne kadarını bildiğini bilmiyorum ama benim ona karşı müthiş bir ilgi duyduğumu anlamıştı galiba. Arada şak yolluda olsa yakınlaşıyorduk ama gerçek niyetimi hiç bir zaman anneme açamamıştım. Zaten maddi durumu yerinde mutlu bir aileydik. İşleri zorlaştırmaya gerek yoktu, aramızda belki olacaksa kendiliğinden birşeyler olabilirdi. Günler aylar böyle geçerken askerlik zamanım gelmişti. Üniversiteyi kazanamayınca bir an önce askere gidip geleyim dedim. Gidiş zamanım yaklaştıkça evden çıkmıyor, annemle daha fazla vakit geçiriyordum. Aklımda hep o fikir vadı acaba birşeyler olurmu diye düşünüyordum. Ama yinede anneme birşey söylemeye cesaret edemiyordum. Sonunda askere gittim. Acemilikte ençok annemi özledim. Hergün telefonla arıyor en çok annemle konuşuyordum.

 

Sesini duymak rahatlatıyordu beni. Banyo zamanıda annemin resminide elime alıp içeri giriyordum. Kısa banyo süresinde ilk yaptığım şey annemi düşünüp mastürbasyon yapmak oluyordu. Acemilikte karar verdim eve gidince anneme bütün olanları ve ona karşı düşündüklerimi söylüyecek yani ilanı aşk edecektim. Üç ay zorda olsa geçti eve geldim izinim bir hafttaydı. O da çabucak gelip geçmişti ama bende kayda değer bir gelişme yoktu. Nasıl edecek ne yapacakta söylüyecektim? En sonunda yine ayrılık vaktim geldi. Gece otobüse binip gidecektim. Planlarımı gerçekleştirememiştim. Bunda bir nedende sanki annemin olayı anlamış gibi, benim konuya girme teşebbüsü yaptığım her zaman konuyu akıllıca menevra ile değiştirmesi olmuştu. Valizleri hazırladık. Herkes geliyordu beni yolcu etmeye. Annem babam kardeşim amcam yengem kuzenlerim. Arabalar çalıştırıldı. Tam arabaya binecekken babam komşumuz ve alt kat kiracımız olan Kazım amcaya uğrayıp uğramadığımı sordu hayır dedim. Git iki dakika uğra ayıp olur adam seni sordu her zaman dedi. Annemde haydi bende geleyim gidelim dedi. Beraber 3ncü kata çıktık içeri girmeden kapıda Kazım amcanın ve karısının elini öptüm vedalaştık. Annemle asansöre bindik, o ara yalnışlıkla bodrum katın düğmesine basmışım. Asansör zemin yerine bir alta indi. Kapıyı açınca annem de şaşırdı. Ama ben şansın bu yardımına sevindim. Babamlar apartmanın ön tarafında arabada beklerken biz annemle apartımanın arka tarafına yani bahçeye açılan kapısına inmiştik. Asansöre yeniden binmeyip annemide kolundan dışarı çektim. Burda yalnızdık ve kimse bizi duyamazdı. Anneme sarıldım birden.

 

 

Annem şaşırdı. Nefesimi toplayıp anne seni çok seviyorum sana aşığım dedim ve annemin şaşkın bakışları arasında annemi dudaklarından öptüm. Annem öylece duruyordu. Tekrar eğildim ve bu sefer dudaklarını ağzıma alarak şehvetle annemi öptüm, Bunu yaparken annemin üzerindeki beyaz askılı badisinin önüne elimi koyarak göğsünü hafifçe sıktım. Annem uyanmıştı elimi tutarak aşağı indirdi. Son anda tatsız birşey olamaması için işi uzatmadım ve yukarı çıkmak için merdivene yöneldim. Annem ses çıkarmadan beni takip ediyordu. Kapıya çıktık arabalara binip otogara gittik. Zamanı geldiğinde otobüse binmek için herkesle vedalaştım sıra anneme gelince elini öptüm annemle kucaklaşırken, annem kulağıma seni yaramaz çocuk seni deyip tatlı tatlı gülüyordu?. Askerde annemle sık sık telefonla konuşuyorduk. İlk başta ben biraz çekinsemde annemin hiç birşey olmamış gibi davranması beni rahatlatıyordu. Zamanla konuşmalar eski halini aldı. Ama aklımda iyimi yaptım kötümü karar veremiyordum. Günler aylar derken 5 ay sonra şeker bayramı için izin alarak eve geldim. Tam arife gecesi gelmiştim ertesi gün bayramdı. Gece bilgisayarı açarak arkadaşlarla sohbet ederek ve tabiki seks sitelerinde ensest videolar seyrederek neredeyse sabahladım. Bayram sabahı babamın bayram namazına çağıran sesi ile uyandım. Off yaa yapılırmı bu. Namaz niyaz işlerinde gözleri olmasa da cuma ve bayram namazlarını kaçırmıyordu bizimkiler. Neyse kalkıp elimi yüzümü yıkadım. Banyoda birisi vardı galiba duş sesi geliyordu. Salona geçtim kanapeye eşofmanlarımla uzandım. Babamlar giyiniyor olmalılardı. Kardeşim hazırlanmıştı bile ortalıkta dolanıyordu. Benim gözlerimden ise uyku akıyordu. Babamın sesi ile kanepeden doğruldum. Hadi acele edin biraz geç kalacaz diyordu. Salona gelip hadi Yavuz sen daha giyinmemişsin dedi, tam eee kem küm diyecekken arkadan yetişen annem vaziyeti kurtardı. Aman yaa Yavuzu rahat bırak, yorgun çocuk, o bayram yapmaya geldi dedi ve gülerek üzerime eğilip beni yanağımdan öptü. Banyoda olan annemmiş demek ki.

 

Üzerinde bornozu vardı. Babam bayram namazına gitmeden bayram olurmu filan gibi homurdandıysada beni bıraktı. Annem hadi hadi gidin siz geç kalmayın dedi. Bu arada bana bakıp gülümsüyordu.. Babam ve kardeşimin evden çıkmasından sonra yeniden kanepeye uzandım. Gözlerimi kapatmıştım ki annemin geldiğini farkettim. Sabaha kadar bilgisayar başında oturursan şimdi gözünü açamazsın tabii diyordu. Hala üzerinde bornozu vardı ama elinde de galiba bayram için yeni aldığı giysileri vardı. İyi de neden buraya getirmişti ki? Annem bana göre yan tarafımda duran kanepe sırtını bana dönerek oturmuştu. Saç kurutma makinesini çalıştırıp saçlarını kurutmaya başladı. Bir süre sonra bornozu omuzlarından sıyrılmış sırtı açılmıştı. Heyecanlanmış, gözlerim açılmıştı. Tam kalkayım mı kalkmayım mı derken annem yerinden kalkarak bornozunu düzeltti ve odadan çıktı. Ardından bakakalmışken annem bir dakika geçmeden odaya döndü. Tam karşımda odanın orta yerinde ayakta dururken bornozunu üzerinden çıkarttıp kanepenin üstüne bıraktı.. Nefesimi tutmuştum. Sırtı bana dönük ayakta duran annemin üzerinde sadece beyaz renkte kalçalarını arasına kaçmış küçük bir külot vardı. Bense yerimden doğrulmuş oturumuma gelmiştim. Neler oluyordu.. Annem sırtı bana dönük vaziyette halıya dizlerinin üstüne oturdu. Yan tarafta kanepenin üzerinde duran elbiselerine uzanmış birşeyler yapıyor, elbiselerini kontrol ediyor gibiydi. Uzanıp elbiselerinin arasından beyaz sutyenini çekti. Sutyen askılarını kollarından geçirip arkasından iliklemeye çalışıyordu. Aslında bu işi her kadın rahatça yapardı ama annem nedense beceriksizce davranıyordu,, Artık bende heyecandan yerimden oturamaz olmuştum, yerimden fırlayıp bir kaç adım önümdeki annemin tam arkasına yerleşip dizlerimin üstünde oturmuştum. Annemin sutyenini uçlarını tutup birbirine ilikliyor gibi yaptım ama iliklemedim.. Sutyenini bırakım ve ellerimi kollarının altından geçirip öne uzattım ve annemin doldun büyüklükteki memelerini avuçladım. Annem hayırrr olmaz oğlummm..

 

 

dediyse de ben annemin memelerini sıkıp sıkıp bırakmaya şehvetle okşamaya devam ettim. Anne harikasın çok seksisin çok çekicin seni çok seviyorum aşığım sana diye kulağına fısıldıyor yavaşça boynunu ve kulak memelerini öpüyordum. Annemin memeleri dehşet güzeldi. Bak kızıyorum oğlum filan dediysede dinlemedim. Annemi kucağıma doğru geriye çekip yatırdım. Durr ayy bağımı kıracaksın filan diyordu ama bunların hepsiniin cilve ve naz olduğunu anlamıştım. Kucağıma yatırdığım annemin dudaklarına eğilip öpmeye başaldım önce durakladıysada sonra karşılık vermeye başladı. Annemi halını üstüne yatırdım birkaç defalık uzun ve hararetli öpüşmelerden sonra sutyenini çekip çıkarttım ve göğüslerini emmeye başladım. Hep hasretinmi çektiğim o diri memelere doyamıyordum. Yalıyor yalıyor öpüyor emiyordum. Annemin memeleri ağzımın suyu ile sırıldıklam olmuştu. Durmayıp aşağılara indim. Pürüzsün uzun bacaklarını kasıklarını öpüyordum. Beyaz külotunu çıkardım. Yeni traşlı amına ağzımı dayayıp yalamaya başladım. Annem kendinden geçmiş inlemeye başlamıştı. Aldığı zevk nedeniyle annemde kendini okşuyor memelerini elleriyle sıkıyordu. Amından zevk suları gelmeye başlamıştı. Annem başını kaldırıp kısık sesle hadi hadi gel fazla zamanımız yok dedi. Hemen üstümdekileri çıkardım. Annemin üzerine uzandım. Annem bacaklarını kaldırıp iki yana aralayarak beni bacak arasına aldı. Kırmızı etli amıcığı çok çekici görünüyordu.

 

Dizlerimin üstünde taş gibi sertleşmiş sikimi amına sürterek zevk suylarıyla ıslattıktan sonra 18 cm lik orta kalın sikimi annemin amına yerleştirdim. Sikimin mantar başı amını yararak içine daldı peşine hepsini yavaş yavaş iteledim. Annem ıhh diye inleyerek belini köprü gibi kaldırıp indiriyordu. Ben içine ittirdikçe annem kalçalarını kaldırp oynatatarak amını rahatlatıyor, sikimi santim santim içine çekiyor zevkine zevk katıyordu. Sonra annemin bacaklarını tuturak destek alarakbüyük bir zevkle bacak arasında gidip gelmeye başladım. Böyle bir am, böyle bir zevk yoktu dünyada. Annemin içine iyice yerleştikten sonra bacaklarını alıp omuzlarıma koydum ve başladım annemi sert sert düzmeye. Sikim taş gibi gerilmiş annemin amına girip çıkıyordu. Annemin içi alev alev yanıyordu. Ne kadar girip çıktım bilmiyorum. Annemde bende zevkin zirvesine çıkmıştık ikimizde ahh ohh sesleri ile inliyorduk. Hızlandım. İki bacağınıda kaldırıp karınına doğru iyice yasladım ve ayaklarıma direnerek adeta şahlandım, var gücümle sikiyordum.. Birkaç defa şiddetle amına kökledim, geriye çkıyor sonra sikimin tamamını içine sokuyordum..Annem halinden pek memmun ohhh ahhh ohhh çekip inliyordu? derken ikimiz birlikte boşalmaya başladıkkk. Annemin amını döllerimle doldurdumuştum.

 

 

Hala durmadan gidip geliyordum. Annemin bacaklarını bıraktığımda iki yana açılıp kalmıştı. Bende yorgunluktan üzerine yığıldım. Ne mütiş bir sikiş yaşamıştık. Ne büyük bir zevk dalgası bizi sürüklemişti anlatamam. Annemin üzerinden kalkıp küçülen sikimi çıkartarak amına sürttüm son kalan döllerimi de benim için traşladığı kırmızı gül goncası amının üstüne boşalttım. Kendimize geldimizde annem kalktı banyoya gidip temizlendi, alel acele külotunu çekti, ben annem sarılarak öpüyordum açıkta salınan memelerie eğilip öpücükler konduruyor meme uçlarını emiyordum? Annem gülerek seni hınzırr dediğini yaptın sonunda dedi.. Tamam bu günlük yeter hadii yakalanacaz dedi.. Gülüştük. Annem giyinirken ben de banyoya girdim? Harika bir bayramdı?